Nepastatytas namas

Nepastatytas namas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nepastatytas namas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Tomas

Laba diena, Su statytoju beveik prieš pusantru metų pasirašyta avansinė sutartis namo statybai sumokėta 5000 eur. įnašas į statytojo sąskaita. Namo įforminimo dokumentai turėjo būti pasirašyti 2022.05 mėn pas notara namas iki šiol nepastatytas. Norime nutraukti sutarti ir atsiimti depozita kur turime kreiptis. Ačiū už atsakyma.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Emilija

Laba diena, labai mažai informacijos apie paskolas būstui statyti. Turime pastatytą namą, reikia dar įrengti visą vidų, iš lauko liko sienų apdaila. Miestas Kelmė. Vyro pajamos pagal individualią veiklą apie 900eu, jau 1,5 metu. Yra mažametis vaikas, aš kol kas nedirbu. Kaip išduodamos paskolos tokioms statyboms? Ar irgi reikia pradinio įnašo? Ir pagal ką jis nustatomas jei namas dar nepastatytas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emilija, norint gauti būsto paskolą naujam būstui statyti reikia turėti turto, kurį galėtumėte įkeisti. Turto vertė turėtų būti ne mažesnė nei norimos paskolos dydis. Jūsų atveju situacija būtų tokia, kad turto vertintojai turėtų įvertinti jau pastatyto namo būklę ir nustatyti jo vertę su sklypu, tuomet turėdami įvertinto namo sumą galėtumėte kreiptis į banką ir prašyti būsto paskolos užstatant esamą namą. Pagal Jūsų nurodytas pajamas paskola įmanoma, tačiau suma bus nelabai didelė, dėl Jūsų vyro individualios veiklos pajamų, kurios vertinamos šiek tiek prasčiau nei įprastos.

+8Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų