Nepriduotas 100% baigtumas

Nepriduotas 100% baigtumas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nepriduotas 100% baigtumas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedrius

Laba diena, įsigijome butą, žinoma su paskola, kurios viena iš sąlygų yra 100% baigtumas. Preliminarioje sutartyje pardavėjas įsipareigojo, kad 100% baigtumas bus iki 2019.09.01 tačiau iki šiol nėra priduota. Banke man jau du kartus pakeitė sąlygas sutarties, pratęsdami tą pačia sąlygą dėl baigtumo vis keliems mėnesiams į priekį. Kreipiausi ir vienu ir kitu atveju dėl patirtų išlaidų kompensavimo,kadangi banke pritaikydavo sutarties sąlygų keitimo mokestį, tačiau pardavėjo atsakymas yra paprastas "pagal sutartį neprivalo nieko kompensuoti, tad nieko ir nemokės" . Kaip toliau reikėtų elgtis šioje situacijoje ? nes artėja terminas, kai vėl bankas mane pasikvies perrašyti sutarties sąlygas ir susimokėti mokestį už tai. ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rasa

Laba diena. Noriu pirkti butą name, kurio baigtumas 85%. Namas nepriduotas. O Butas įregistruotas,jo baigtumas 100%. Jame žmonės gyvena 5 metai. Žada gale metų priduoti ir namą. Ką patartumėte? Gal yra galimybė kur nors sužinoti? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Su neįregistruotais namais reikia atsargiai ir labai žiūrėti sutartis. Jeigu jau rimtai galvojate apie būsto pirkimą tokiame name, pasikalbėkite su teisininkais ir išnagrinėkite sutartį, kurią pateiks pardavėjas. Teisininkai pateiks rizikas, su kuriomis galite susidurti ir tada spręsite. Sutartis, kurią pasirašysite - labai svarbu.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų