Pasibaigęs galiojimas

Pasibaigęs galiojimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pasibaigęs galiojimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Julija

Laba diena. Esame nusižiūrėję namą su dalinę apdailą. Namo baigtumas 74%, statybos leidimas yra pasibaigęs 2018.09 mėn. Sakykit, ar savininkas tūrėtų pratęsti leidimą? Jis nesutinka, nes sako, kad namo įrengimui jis nereikalingas, bet ar priduodant 100% namą su pasibaigusiu galiojimu nekils nesklandumų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu statinio statybos darbai pagal seniai išduotą statybą leidžiantį dokumentą yra užbaigti, tik neatliktos statybos užbaigimo procedūros (nėra statybos užbaigimo dokumento), jas atlikti galima ir turint jau nebegaliojantį statybą leidžiantį dokumentą. Tačiau pastatytas statinys turi atitikti projekto, kuriam įgyvendinti buvo išduotas statybą leidžiantis dokumentas, sprendinius.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų