Unikalus namo numeris

Unikalus namo numeris. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „unikalus namo numeris“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dale

Sveiki, noriu parduoti pirkėjams mano namo dalį, kurie nori imti busto paskolą iš banko. Jiems bankas atsisakė duoti paskolą, kadangi ta mano namo dalis neturi unikalaus numerio. Unikalaus numerio negaliu iš savivaldybės gauti, nes namas padalintas į daugiau nei dvi dalis. Ar yra koks bankas duodantis būsto paskolą šiuo atveju, gal yra išimčių?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dale, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo objekto, bet įprastai finansuojamas būstas turi turėti savo numerį, o taip pat į pardavimą turi įsijungti ir kitos dalies namo savininkai. Kaip suprantu objektas turi vieną numerį, bet pats objektas priklauso keliems asmenims/šeimoms. Įsivaizduokite, jeigu bankas išduotų paskolą žmogui, o tas žmogus būtų nebepajėgus mokėti paskolos ir turtas liktų bankui. Ką bankas darytų su tuo turtu? Iškiltų daug problemų, todėl toks turtas yra nepatrauklus bankams.

Reikia individualaus situacijos vertinimo. Kitas atvejis yra kreiptis į unijas arba jeigu pajamos leidžia galvoti apie vartojimo paskolą.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų