Vėluotos įmokos

Vėluotos įmokos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vėluotos įmokos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rita

Kredito unijos paskolos sutartis, kurioje yra numatyta 0,2% delspinigiai už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną. Yra sudarytas paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo grafikas, kuriame yra nustatyta fiksuota grąžinamo kapitalo ir fiksuota palūkanų suma. Vėlavau sumokėti - 425 Eur. 5 dienas, pagal grafiką, tai mano paskaičiavimais sudaro 4,25 Eur. delspinigių, kuriuos su sekančia įmoka padengiau. Kredito unija nuskaitė minėtus delspinigius, plius priskaičiavo palūkanas už tas dienas, nuo likusios paskolos dalies, kuri numatyta sumokėti 5-ių metų laikoterpyje. Ar tai yra teisinga?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Jeigu sutartyje yra numatyti šie veiksmai, kuriuos unija įvykdė, tuomet teisėta, jeigu sutartyje nematote veiksmų, pagal kuriuos unija atliko priskaičiavimus, kreipkitės į uniją ir teisininkus išaiškinimui.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų