Norim gauti paskolą 10000 €, žemės ūkio technikai pirkti

Norim gauti paskolą 10000 €, žemės ūkio technikai pirkti. Aš dirbu 8 metus biudžetinėj įstaigoj, atlyginimas 530 atskaičiavus mokesčius. Vyras 20 metų turi įregistravęs ūkininko ūkį. Moka vsd ir psd ir deklaruoja pajamas už metus. Ūkio pajamos maždaug 9000€ ir dar išmokos už deklaruotus plotus apie 6000€. Ar sukeiks kas nors paskolą su tokiomis pajamomis ir ar užteks vyro metinės pajamų deklaracijos kaip įrodymo apie gaunamas pajamas, ar reikės dar kokių nors dokumentų? Ačiū.

Asta
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų