Dokumentai

Dokumentai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dokumentai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Asta

Norim gauti paskolą 10000 €, žemės ūkio technikai pirkti. Aš dirbu 8 metus biudžetinėj įstaigoj, atlyginimas 530 atskaičiavus mokesčius. Vyras 20 metų turi įregistravęs ūkininko ūkį. Moka vsd ir psd ir deklaruoja pajamas už metus. Ūkio pajamos maždaug 9000€ ir dar išmokos už deklaruotus plotus apie 6000€. Ar sukeiks kas nors paskolą su tokiomis pajamomis ir ar užteks vyro metinės pajamų deklaracijos kaip įrodymo apie gaunamas pajamas, ar reikės dar kokių nors dokumentų? Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jekaterina

Laba diena! Noriu gauti paskolą, kad būtų pradėtas nedidelis verslas Lietuvoje. Reikalinga suma yra 200 000 eurų. Ar galima gauti tokią paskolą, jei taip, kokius bankus ji gali suteikti ir kokie dokumentai yra būtini šiam tikslui? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jekaterina, dėkui už klausimą. Bandykite kreiptis į INVEGA, o taip pat į bankus ar kredito unijas tiesiogiai. Turėsite pateikti verslo planą, turimą turtą, pajamas, įsipareigojimus, reikės, kad verslas būtų pelningas ir turėtų teigiamus balansus.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Jei imu vartojimo paskolą sodui ir bankas prašo per mėn. laiko įregistruoti pirkinį ar užtektų tik preliminarios sutarties registrų centre. Pardavėjui iškilo bėdos dėl žmonos slaugos, tai tvarkomi dokumentai, nes žmona sunkiai vaikšto bei kalba.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Priklauso nuo banko lankstumo ir situacijos. Kalbėkitės ir derinkitės tiesiogiai su banko vadybininku. Esu tikras išspręsite problemą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų