Verslo paskola

Verslo paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „verslo paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jekaterina

Laba diena! Noriu gauti paskolą, kad būtų pradėtas nedidelis verslas Lietuvoje. Reikalinga suma yra 200 000 eurų. Ar galima gauti tokią paskolą, jei taip, kokius bankus ji gali suteikti ir kokie dokumentai yra būtini šiam tikslui? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jekaterina, dėkui už klausimą. Bandykite kreiptis į INVEGA, o taip pat į bankus ar kredito unijas tiesiogiai. Turėsite pateikti verslo planą, turimą turtą, pajamas, įsipareigojimus, reikės, kad verslas būtų pelningas ir turėtų teigiamus balansus.

+3Buvo naudinga
Modestas

Sveiki! Norėjau paklausti, ar galėčiau gauti paskolą? Kadangi užsiimu automobiliu pirkimu, pardavimu bei tarpininkavimu, dirbu pagal individualią veiklą. Norėjau paklausti ar užtenka 3mėn. veiklos? Kadangi verslui gauti paskolą sudėtinga, turint individualią veiklą. Noriu praplėsti versliuką. Pajamos į mėn. Apie 1500€

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modestai, dėkui už klausimą. 3 mėn. pajamų bus mažokai, reikėtų bent metų. Tačiau kreipkitės į bankus ar unijas, kad galėtumėte susiplanuoti.

+3Buvo naudinga
Nerijus

Laba diena. Dirbu su verslo liudijimu ar galėčiau gaut kažkur paskolą, nors esu antstoliui skolingas, noriu kažkokio refinansavimo, kad jam galėčiau sumokėt. Suma nėra labai didelė 1200

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nerijau, dėkui už klausimą. Bankai nerefinansuos, tačiau galbūt yra kredito įstaigų, kurios tai padarytų. Bet patarčiau nesiblaškyti, susikaupti, atiduoti tuos 1200 eurų ir daugiau nebesiskolinti.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Dirbu pagal verslo liudijimą ar turiu, galimybių gauti paskolą 5000€ apyvartinėms lėšom?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo Jūsų veiklos ir apyvartų. Galimybių yra, reikia kalbėtis tiesiogiai su kredito unijomis ir bankais.

+3Buvo naudinga
Tomas

Dirbu vairuotoju su vilkiku Skandinavijoje, lietuviškoj įmonėje. Norėčiau atsidaryti savo įmonę. Ar įmanoma gaut paskolą pirkt vilkikui ir verslo pradžiai. Apie 50 000. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus vertinimo, tačiau naujam verslui, tol kol dar nėra ką užstatyti ir neaiškūs veiklos rezultatai, paskolos sunkiai išduodamos. Rekomenduoju pasikalbėti su bankais ar kredito unijomis, tam kad įvertintų Jūsų galimybes ir verslo planą.

+6Buvo naudinga
Danguole

Aš dirbu valdiškam darbe, vyras dirba su verslo liudijimu, ar galim gauti paskolą? Vyro pajamos nuo 1100-1500e, mano 350e. Dirbam ir gyvenam Lietuvoje. Paskolos norėtume 5 metam nuo 8000 iki 10000e. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danguole, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad Jūsų šeimos pajamos yra pakankamos gauti paskolai. Užpildykite vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite pasiūlymų iš bankų ir kredito unijų.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų