Paskola verslui

Paskola verslui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola verslui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Modestas

Sveiki! Norėjau paklausti, ar galėčiau gauti paskolą? Kadangi užsiimu automobiliu pirkimu, pardavimu bei tarpininkavimu, dirbu pagal individualią veiklą. Norėjau paklausti ar užtenka 3mėn. veiklos? Kadangi verslui gauti paskolą sudėtinga, turint individualią veiklą. Noriu praplėsti versliuką. Pajamos į mėn. Apie 1500€

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modestai, dėkui už klausimą. 3 mėn. pajamų bus mažokai, reikėtų bent metų. Tačiau kreipkitės į bankus ar unijas, kad galėtumėte susiplanuoti.

+3Buvo naudinga
Tomas

Dirbu vairuotoju su vilkiku Skandinavijoje, lietuviškoj įmonėje. Norėčiau atsidaryti savo įmonę. Ar įmanoma gaut paskolą pirkt vilkikui ir verslo pradžiai. Apie 50 000. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus vertinimo, tačiau naujam verslui, tol kol dar nėra ką užstatyti ir neaiškūs veiklos rezultatai, paskolos sunkiai išduodamos. Rekomenduoju pasikalbėti su bankais ar kredito unijomis, tam kad įvertintų Jūsų galimybes ir verslo planą.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų