Laiduotojas

Laiduotojas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „laiduotojas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ged

Sveiki, norėčiau sužinoti AR gyvenant ir dirbant užsienyje ir būnant išsideklaravus iš Lietuvos, bet turint lietuvišką banko sąskaitą, įmanoma gauti vartojamą paskolą su laiduotoju?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Banko sąskaitos turėjimas ar neturėjimas nesuteikia jokių privilegijų. Yra vertinamas bendra Jūsų situacija ir rizika, todėl kiekvienu atveju priklausys nuo banko požiūrio į Jus. Tik bankai pasakys ar prisiimtų įsipareigojimą skolinti.

+3Buvo naudinga
rita

Laba diena, ar galėčiau gauti paskolą kredito unijoje, jeigu jau turiu finansinių įsipareigojimų ir jeigu yra laiduotojas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo įsipareigojimų dydžių ir kaip jie paveikia Jūsų kredito istoriją. Taip pat turi užtekti Jūsų pajamų visiems kreditorių įsipareigojimams įvykdyti. Jeigu pajamų užtenka, galite turėti ne vieną paskolą.

+4Buvo naudinga
Karolina

Sveiki. Norim pirkti būstą, kurio kaina 35000. Ar imant paskolą mes gautumėm tik 85 proc. būsto vertės sumą ar būsto kainos? Taip pat norime paklausti, ar yra tokios paskolos, pvz, skolinames 35000 nieko neužstatant, o laiduojant labai dideles pajamas gaunančiam asmeniui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Gautumėte ne tik 85%, o daugiausiai 85% nuo būsto vertės paskolą. T.y. vertinant pajamas, būsto būklę galite gauti ir mažesnį finansavimą nei 85%, o maksimalus yra 85%. Skolinantis būstui Jūs privalėsite įkeisti perkamą būstą, kol neišsimokėsite paskolos, tol būstas priklausys bankui - nepriklausomai ar bus laiduotojas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų