Mėnesinis atlyginimas

Mėnesinis atlyginimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „mėnesinis atlyginimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arija

Labas rytas. Reikalinga paskola. Gyvenu ir dirbu oficialiai Airijoje. Mėnesinis atlyginimas atskaičiavus mokesčius sudaro 1500 eurų. Ar galėčiau gauti paskolą 6000 eurų trims metams. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arija, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į kredito įstaigas ir teirautis. Yra daug kitų vertinimo faktorių pagal kuriuos yra sprendžiama dėl galimybės išduoti paskolas.

+3Buvo naudinga
Donatas

Laba diena . Turiu prastą kredito istoriją. Bet 3 metai tvarkausi šiuos reikalus mokėjimais nevėluodamas. Dirbu vairuotoju mėnesinis atlyginimas 2200e kas mėnesį, jau daugiau kaip 2 metai. Esu susituokęs. Dirbu vienas. Ar yra galimybė gauti vartojamą paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Vienur gausite, kitur negausite. Greitųjų kreditų bendrovėse vartojimo paskolos neimkite niekada, nes tai yra nelogiškas ir prastai apgalvotas žingsnis. Patarčiau nueiti į bankus, kuriuose paprašykite įvertinti Jūsų kredito istoriją ir galimybes gauti vartojimo paskolą. Taip pat apsilankykite savo miesto didžiausiose kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų