Reikalinga paskola

Reikalinga paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „reikalinga paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arija

Labas rytas. Reikalinga paskola. Gyvenu ir dirbu oficialiai Airijoje. Mėnesinis atlyginimas atskaičiavus mokesčius sudaro 1500 eurų. Ar galėčiau gauti paskolą 6000 eurų trims metams. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arija, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į kredito įstaigas ir teirautis. Yra daug kitų vertinimo faktorių pagal kuriuos yra sprendžiama dėl galimybės išduoti paskolas.

+3Buvo naudinga
DAIVA

Sveiki, reikalinga paskola iki 10000 dirbu Airijoj su sutartimi.

Atsakyti
Karolis

Tai ka, parasius kommentara tikiesi, kad cia kazkas tau paskola duos? juokinga.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kreipkitės į bankus tiesiogiai dėl galimybių įvertinimo.

+3Buvo naudinga
Jekaterina

Laba diena! Noriu gauti paskolą, kad būtų pradėtas nedidelis verslas Lietuvoje. Reikalinga suma yra 200 000 eurų. Ar galima gauti tokią paskolą, jei taip, kokius bankus ji gali suteikti ir kokie dokumentai yra būtini šiam tikslui? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jekaterina, dėkui už klausimą. Bandykite kreiptis į INVEGA, o taip pat į bankus ar kredito unijas tiesiogiai. Turėsite pateikti verslo planą, turimą turtą, pajamas, įsipareigojimus, reikės, kad verslas būtų pelningas ir turėtų teigiamus balansus.

+3Buvo naudinga
Laimis

Sveiki, Su žmona dirbame užsienyje ir norime įsigyti bendrą nekilnojamą turtą, konkrečiai-sodyba, Lietuvoje. Reikalinga suma apie 70 tūkst. eur (sodybos kaina plius renovacija ir gerbuvio tvarkymas). Pajamas gauname užsienio valiuta, žmona turi nekilnojamo turto (1 kambario butą), aš privatų namą Lietuvoje. Kokių turime galimybių gauti ilgalaikę vartojamąją paskolą įkeiciant jau turimą nekilnojamąjį turtą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laimi, dėkui už klausimą. Jeigu gaunate pajamas užsienio valiuta - galimybės su mažomis palūkanomis yra sudėtingos. Nebent kreiptis į savo miesto, kur esate registruoti kredito unijas. Sunkiai įmanoma, bet bandyti reikia.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki, dirbu pagal invidualią veiklą beveik du metus. Praėjusių metų deklaracijoje buvo nulis, visi pinigai pas mane grynaisiais į banko kortelę ateina tik našlaitės pašalpa 140€. Reikalinga paskola būsto remontui, ar yra galimybė ją gauti? Esu buto savininkė. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Jeigu deklaracijoje buvo nulis, tuomet paskolos negausite. Jeigu pinigai ateina į kortelę ir jie nėra deklaruoti, tai yra "juodi pinigai" - nelegalūs. Patarčiau neskubėti ir normalizuoti savo pajamas bei pasiekti bent deklaruotus 500 eur/mėn., ir tada kreiptis dėl paskolos. Šiuo metu esate finansiškai (oficialiai) nepasiruošusi.

+3Buvo naudinga
JI

Ar kuris Lietuvos bankas suteikia vartojamąjį kreditą, dirbančiam užsienyje, jau daugelį metų su neterminuota darbo sutartim. Be to kas savaitę siunčiame nuo atlyginimo santaupas į savo Lietuvišką sąskaitą po nemažą sumą, iš kurių ir atidavinėtume skolą. Tiesiog užtrunka laiko, kol dabar reikalinga suma susikaups iš mūsų siunčiamų taupymui pinigų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti individualiai situaciją, tačiau nemanau, kad suteiks. Kai negyvenate Lietuvoje ir neturite jokių čia įsipareigojimų, bankams gali tekti gaudyti vėją laukuose.

+3Buvo naudinga
Smug

Imkite paskola toje salyje kur gyvenat, pereikit bankus, kredito unijas ten bus simta kart lengviau gaut paskola nei Lietuvoje, kadangi ten dirbate legaliai ir baikite tas nesamones su pinigu siuntinejimu i lietuviska saskaita

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų