Kuo skiriasi buhalterinis valiutos kursas nuo oficialaus?

Kuo skiriasi buhalterinis kursas nuo oficialaus ir kas jais gali naudotis? Ačiū.

Vutas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Buhalterinis valiutos kursas yra skirtas įmonėms, kurios į apskaitą įtraukia užsienio valiutas operacijoms atlikti. Buhalteriniai kursai fiksuojami pagal ECB skelbiamus kursus, tik įprastai buhalterinis valiutos kursas būna praėjusios dienos ECB skelbiamas oficialus valiutos kursas. Oficialus valiutos kursas su euru, yra fiksuojamas kiekvieną ir jį skelbia ECB kiekvieną dieną ±16:00val.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų