Buhalterinis valiutos kursas

Buhalterinis valiutos kursas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „buhalterinis valiutos kursas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vutas

Kuo skiriasi buhalterinis kursas nuo oficialaus ir kas jais gali naudotis? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Buhalterinis valiutos kursas yra skirtas įmonėms, kurios į apskaitą įtraukia užsienio valiutas operacijoms atlikti. Buhalteriniai kursai fiksuojami pagal ECB skelbiamus kursus, tik įprastai buhalterinis valiutos kursas būna praėjusios dienos ECB skelbiamas oficialus valiutos kursas. Oficialus valiutos kursas su euru, yra fiksuojamas kiekvieną ir jį skelbia ECB kiekvieną dieną ±16:00val.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų