Mano draugas man parsiūs labai didelę pinigų suma

Labas vakaras, mano draugas man parsiūs labai didelę pinigų suma. Jis yra užsienietis. Noriu paklausti ar aš neturėsiu problemų, kai man reiks įrodyti iš kur juos gavau? Kokie dokumentai turi lydėti šituos pinigus? Ir kokie bus mokėčiai? Ačiū.

Alma
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alma, dėkui už klausimą. Na, bet kokie gaunami pinigai turi būti pagrindžiami. Tai visų pirma turi būti pinigų pervedimo priežastis, už ką tie pinigai pervedami, paskirtis. Jeigu pinigų suma bus labai didelė, bankas gali sustabdyti pervedimą ir pasiteirauti iš kur ir dėl kokios priežasties šie pinigai atėjo (pagal terorizmo ir pinigų plovimo įstatymus). Taip pat draugas turi turėti galimybę pagrįsti iš kur jis gavo tokią didelę pinigų sumą.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų