Dideli pinigai

Dideli pinigai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dideli pinigai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Alma

Labas vakaras, mano draugas man parsiūs labai didelę pinigų suma. Jis yra užsienietis. Noriu paklausti ar aš neturėsiu problemų, kai man reiks įrodyti iš kur juos gavau? Kokie dokumentai turi lydėti šituos pinigus? Ir kokie bus mokėčiai? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alma, dėkui už klausimą. Na, bet kokie gaunami pinigai turi būti pagrindžiami. Tai visų pirma turi būti pinigų pervedimo priežastis, už ką tie pinigai pervedami, paskirtis. Jeigu pinigų suma bus labai didelė, bankas gali sustabdyti pervedimą ir pasiteirauti iš kur ir dėl kokios priežasties šie pinigai atėjo (pagal terorizmo ir pinigų plovimo įstatymus). Taip pat draugas turi turėti galimybę pagrįsti iš kur jis gavo tokią didelę pinigų sumą.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų