Kiek laiko keliauja pinigai iš JAV į Šiauliu banką?

Norėčiau sužinoti kiek laiko keliauja pinigai iš JAV į Šiauliu banką, tiesiog kai neturi saskaitos bet gauni žinute su koduku kuriuo gali pasiimti pinigus?

Darius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, per kur siunčia pinigus (kokią kompaniją) ir kokį persiuntimo būdą pasirenka. Prieš išsiunčiant, siuntėjas gali pasiteirauti kelių variantų laiko atžvilgiu, dėl greitesnio pinigų atėjimo gali būti mokestis. Siuntėjas turi žinoti preliminarų pinigų atkeliavimo laiką.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų