Pinigų pervedimas

Pinigų pervedimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pinigų pervedimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
ruta

Laikinai įdarbintas Ikrainos pilietis turi Revolut sąskaitą. Ar algos pervedimas į šią sąskaitą eurais kainuos? Ar kainuos pinigų išsiėmimas Ukrainoje?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Darius

Norėčiau sužinoti kiek laiko keliauja pinigai iš JAV į Šiauliu banką, tiesiog kai neturi saskaitos bet gauni žinute su koduku kuriuo gali pasiimti pinigus?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jelena

Sveiki. Turiu problemą. Siunčiau pinigus iš savo swedbanko sąskaitos į Revoliut sąskaitą. Iš Swedbanko pinigai buvo nuimti, o Revolut sąskaitą taip ir nepasiekė. Ką daryti, kodėl sąskaitos nepasiekė? Praėjo beveik savatė.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jelena, dėkui už klausimą. Nežinau kodėl, reikia kreiptis į Swedbank ir Revolut, kad patikrintų mokėjimus ir išaiškintų priežastį.

+4Buvo naudinga
Gedas

Sveiki, per kiek laiko pareina pinigai į Revolut iš Norvegijos Spare bank?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gedai, dėkui už klausimą. Įprastas Revolut pervedimas į kitų šalių sąskaitas turėtų nueiti per 3-5 darbo dienas.

+3Buvo naudinga
Ramutė

Jei noriu pervesti pinigus iš vieno banko į kitą - kaip pigiau: nuimti pinigus iš banko, ar pervesti iš vienos sąskaitos į kito banko sąskaitą

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramute, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo sumos ir turimų kortelių limitų. Įprastu atveju bus pigiau pervesti pinigus internetu iš vienos sąskaitos į kitą. Jeigu pervedinėsite pinigus banko skyriuje - bus gana brangu.

Dėl kortelių, jeigu pinigus galite nusiimti nemokamai, tuomet bus ir toks tinkamas variantas.

Žiūrėkite kokie įkainiai Jums galioja turimoms kortelėms ir sąskaitoms.

+3Buvo naudinga
Salomeja

Laba diena, Aš iš savo Swedbank sąskaitos pervedžiau pinigus į Revolut sąskaitą. Swedbanke rašo kad pervedimas atliktas sėkmingai, tačiau Revolut sąskaitoje pinigų nėra ir laiko praėjo nemažai, nes pavedimą dariau vakar. Į kurį banką man eit aiškintis? Ir kaip taip galėjo atsitikti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Salomėja, dėkui už klausimą. Jeigu pavedimą atlikote teisingai, tai pinigai įkrenta priklausomai nuo to, kada atliekate pavedimą. Kolkas standartiniai pinigų įkritimo laikai yra tik darbo dienomis: 9:00, 11:15, 13:45, 16:15, 17:45 val. maždaug šiuose intervaluose orientuokitės, kad vyksta pinigų įkritimai. Jeigu pavedimą atliksite po 16 val., tikėtina, kad pinigai įkris kitą dieną. Ateityje turėtų situacija pasikeisti ir vykti momentiniai mokėjimai.

+3Buvo naudinga
Edita

Laba diena, dukra planuoja vykti studijuoti į Australiją. Iš to krašto mokymo įstaigos gavo nurodymus apie studijų įmokas. Kaip mums geriau būtu daryti pavedimus, kaip palankiau keisti eurus į Australijos dolerius. Naudojamės Swed banko paslaugomis ir tik eurais. Lauksiu atsakymo, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Atsidarykite Australijos dolerio sąskaitą interneto banke, ten konvertuokite eurus į Australijos dolerius ir iš Swedbank atlikite tarptautinį pervedimą į mokymosi įstaigos sąskaitą. Pigesnis tarptautinių pinigų pervedimas būtų naudojantis Paysera. Paysera kaina už pavedimą 7 eur, kai Swedbank 13 eur.

+5Buvo naudinga
Ruta

Laba diena, turiu pinigus vienam lt banke Australijos doleriais, turimame banke konvertavus su skaičiuokle suma eurais gaunasi mažesnė nei daugelyje kitų bankų, noriu pirkti butą ir pavedimą daryti reikės eurais. Kadangi suma didelė kainos skirtumas eina kalba apie 3000 eu , - klausimas būtų, ar galima būtų darant pavedima tarkim į mamos/tėčio sąskaitą kitame banke ir juos ten versti eurais tada sau atgal persivest . Labai būčiau dėkinga už atsakymą!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Galite persivesti į mamos/tėčio sąskaitą, tik jie turi turėti/atsidaryti Australijos dolerių (AUD) sąskaitą tame banke. Taip pat galite ir pati atsidaryti banko sąskaitą Australijos doleriais (AUD) ir pati sau persivesti pinigus, o po to atgal persivesti į tą banką iš kurio vedėte. Atminkite, kad užsienio valiutos pervedimas tarp bankų įprastai yra brangesnis. 3000 EUR skirtumas sunkiai gaunasi, nebent keičiant grynais pinigais. Svarbu žinoti, kad keičiant valiutą internetiniame banke, bus taikomas palankesnis „negrynųjų” pinigų kursas. Pasinaudokite šia Bankai.lt Australijos dolerių valiutos konvertavimo skaičiuokle, kurios dėka pamatysite, kurie bankai palankiausiai ir už kiek (preliminariais duomenimis) nupirks Australijos dolerius.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų