Pinigų pervedimas

Pinigų pervedimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pinigų pervedimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Simona

Sveiki, norėjau sužinoti kiek maždaug nuskaičiuos pinigų už pervedimą į norvegiška saskaitą pervedus 400e?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Miglė

Sveiki. Praeitą sav. išsiunčiau pinigus banko pavedimu, kodėl jų negavo gavėjas, o man juos grąžino atgal?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Kreipkitės į banką, kad pateiktų priežastį.

+4Buvo naudinga
Zita

Laba diena, Iš banko sąskaitos Lietuvoje į Revolut banko sąskaitą Jungtinėje Karalystėje noriu pervesti nemažą pinigų sumą. Pinigų šaltinis bus pateisintas notaro patvirtinta sutartimi. Ar reikia sutartį išversti į anglų kalbą? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zita, dėkui už klausimą. Patarčiau prieš pervedant pinigus parašyti į Revolut supportą ir pranešti apie daromą pavedimą. Nors kaip ir turėtų viskas būti gerai, tačiau girdime nemažai nusiskundimų, kad vis pastringa pavedimai. Kokių dokumentų reikės - pasakys tik pats Revolut.

+3Buvo naudinga
Redas

Kiek laiko trunka pinigų pervedimas iš revolut į swedbank lietuvišką sąskaitą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Redai, dėkui už klausimą. Berods rašo 1-3 darbo dienas, bet realiai tai priklauso nuo to kada darote pavedimą - tą pačią darbo dieną arba kitą darbo dieną, jei pavedimas daromas po 15-16 val.

+5Buvo naudinga
Ernestas

Sveiki, norėjau paklausti, persivedžiau į sąskaitą iš western union į savo sąskaitą. O kada panašiai bus kortelėje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to iš kur vedėte. Western union turėtų prieš pervedinėjant pasakyti kiek laiko pavedimas užtruks.

+3Buvo naudinga
Romualdas

Negaliu į savo revolut kortelę persivesti pinigų. Mokėjimus vykdo. Rašo, kad tikrinami dokumentai. Ką turėčiau daryti. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romualdai, dėkui už klausimą. Turite susisiekti su Revolut pagalbos skyriumi per programėlę arba jų facebook.

+3Buvo naudinga
ruta

Laikinai įdarbintas Ikrainos pilietis turi Revolut sąskaitą. Ar algos pervedimas į šią sąskaitą eurais kainuos? Ar kainuos pinigų išsiėmimas Ukrainoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Jeigu jau turi Revolut sąskaitą, tuomet pervedimai kainuos įprastai kaip kainuoja SEPA pavedimas, o pinigų išsiėmimas Ukrainoje kainuos standartiškai kiek kainuoja ir kitiems Revolut klientams.

+3Buvo naudinga
Darius

Norėčiau sužinoti kiek laiko keliauja pinigai iš JAV į Šiauliu banką, tiesiog kai neturi saskaitos bet gauni žinute su koduku kuriuo gali pasiimti pinigus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, per kur siunčia pinigus (kokią kompaniją) ir kokį persiuntimo būdą pasirenka. Prieš išsiunčiant, siuntėjas gali pasiteirauti kelių variantų laiko atžvilgiu, dėl greitesnio pinigų atėjimo gali būti mokestis. Siuntėjas turi žinoti preliminarų pinigų atkeliavimo laiką.

+3Buvo naudinga
Nerilė

Sveiki, dariau pavedimą iš savo Swedbank paskyros į Revolut paskyrą. Anksčiau pinigai pereidavo tuo pačiu momentu, tačiau dabar pinigai nepasiekė Revolut sąskaitos. Ką daryti? Per kiek laiko tikėtis, kad pinigai pasieks banką? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nerile, dėkui už klausimą. Kreipkitės į Swedbank ir Revolut su užklausimu kodėl pinigai neperėjo. Gali būti pervedimas sustabdytas. Nors jeigu pervedinėjote pavedimu, gali užtrukti iki 1 darbo dienos.

+3Buvo naudinga
Jelena

Sveiki. Turiu problemą. Siunčiau pinigus iš savo swedbanko sąskaitos į Revoliut sąskaitą. Iš Swedbanko pinigai buvo nuimti, o Revolut sąskaitą taip ir nepasiekė. Ką daryti, kodėl sąskaitos nepasiekė? Praėjo beveik savatė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jelena, dėkui už klausimą. Nežinau kodėl, reikia kreiptis į Swedbank ir Revolut, kad patikrintų mokėjimus ir išaiškintų priežastį.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų