JAV doleris

JAV doleris. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „JAV doleris“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Romas

Laba dieną . Ar galiu , kažkuriame banke Lietuvoje , pasikeisti JAV dolerius , turinčius vizualių ir techninių pažeidimų . Pažeidimai atitinka JAV centrinio banko kokybės reikalavimams , kaip galimybę juos pakeisti gera kokybe esančią valiutą ? Trys 100-ės JAV dolerių ... Kur galima atlikti ekspertizę ? Gal "Šiaulių banko" skyriuje Birštone , nes jis užsiima ir atsiskaitymu valiutomis ? Su pagarba . R.R..

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jei turite JAV dolerius, turinčius vizualinių ar techninių pažeidimų, ir norite juos pakeisti Lietuvoje, tai įmanoma, tačiau reikia žinoti kelis svarbius aspektus:

 1. Bankai ir Valiutos Keityklos: Daugelis bankų ir specializuotų valiutos keityklų Lietuvoje (valiuta24.lt, Florinus, valiutoskeitykla.eu) gali atlikti pažeistų banknotų keitimą. Tačiau, atkreipkite dėmesį, kad kai kurie bankai gali neteikti paslaugų susijusių su grynaisiais pinigais, todėl patartina kreiptis į kelias skirtingas įstaigas.

 2. "Šiaulių bankas": Jūs minėjote "Šiaulių banką" Birštone. Tai yra vienas iš variantų, kur galite kreiptis. Tačiau rekomenduočiau iš anksto susisiekti su banko skyriumi ir pasitikslinti, ar jie teikia tokias paslaugas ir ar gali atlikti banknotų ekspertizę.

 3. Banknotų Būklės Patikrinimas: Bankas ar keitykla atliks vizualinį banknotų patikrinimą, kad nustatytų, ar jie atitinka keitimui keliamus reikalavimus ir ar nėra suklastoti.

 4. Galimi Mokesčiai: Už pažeistų banknotų keitimą gali būti taikomi tam tikri mokesčiai.

 5. JAV Centrinio Banko Reikalavimai: Jei banknotai atitinka JAV centrinio banko (Federal Reserve) kokybės reikalavimus dėl pažeidimų, turėtų būti galimybė juos pakeisti.

 6. Alternatyvios Galimybės: Jeigu bankai ir keityklos negalės jums padėti, galite kreiptis į didesnius miestus, kur yra daugiau finansinių įstaigų ir specializuotų valiutos keityklų.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekviena finansinė įstaiga turi savo taisykles ir procedūras, susijusias su pažeistų užsienio valiutų banknotų keitimu, todėl svarbu iš anksto pasitikslinti dėl jų teikiamų paslaugų.

+3Buvo naudinga
Darius

Turiu dolerius grynais, kaip galėčiau juos pervesti į savo sąskaitą? Norėčiau, kad doleriai pakliūtų į sąskaitą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint pervesti JAV dolerius grynaisiais į savo banko sąskaitą Lietuvoje, reikia atlikti keletą veiksmų. Pirmiausia, turite apsilankyti banke, kuriame turite sąskaitą, ir atsinešti su savimi dolerius, kuriuos norite įnešti. Paprašykite banko darbuotojo įnešti dolerius į jūsų sąskaitą. Kai kurie bankai gali pirmiausia konvertuoti dolerius į eurus pagal esamą valiutos keitimo kursą prieš įnešant juos į jūsų sąskaitą.

Būkite pasiruošę, kad už valiutos keitimą gali būti taikomi banko nustatyti keitimo kursai ir komisiniai mokesčiai. Taip pat galite būti paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, ypač jei įnešama didesnė pinigų suma. Bankai privalo laikytis pinigų plovimo prevencijos taisyklių, todėl gali reikėti paaiškinti pinigų kilmę, ypač įnešant didesnes sumas.

Po pinigų įnešimo įsitikinkite, kad jūsų banko sąskaitos būklė atnaujinta ir pinigai sėkmingai įnešti. Jeigu jūsų bankas neteikia šios paslaugos arba komisiniai mokesčiai yra per dideli, galite kreiptis į specializuotas valiutos keityklas, kurios gali konvertuoti dolerius į eurus. Vėliau gautus eurus galėsite įnešti į savo banko sąskaitą.

+3Buvo naudinga
pinigu megejas

Kokia 1 dolerio 1988 metų vertė ?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Austeja

Ar galima i seb bankomata ideti dolerius?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Nikolajaus

Ar liko bankomatai priimantis JAV dolerių

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rimvydas

Laba diena, ar Jūsų manymu yra galimybė, kad pakils dolerio kursas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimvydai, dėkui už klausimą. Visaip gali būti, neturiu nuomonės dėl valiutų ateities. Viskas yra labai neprognozuojama, ypač kai šiuo metu finansų rinka nestabiliausia per daugelį metų. Korona virusas padarė savo įtaką ir turime absoliučiai neaiškią situaciją. Nors JAV turėtų išlikti tarp tų, kuri diktuos pasaulio veiksmus. Kaip elgsis valiutos - sunku prognozuoti.

+6Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, kur galėčiau išsikeisti 10k eur į dolerius nuo 1980 iki 1995metų, ar bankuose beįmanoma?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Nelabai supratau klausimo, pagal jo formuluotę norite iškeisti 10k EUR ir gauti senų dolerių? Tokių senų dolerių nežinau kur gauti. O jeigu turite senų dolerių ir norite juos pasikeisti, turėtų būti galima tai padaryti valiutų keityklose: EXCHANGELT, TOP EXCHANGE, Valiuta24.lt ar JUNONALT, taip pat bankuose: Medicinos, Šiaulių ir Citadele. Prieš tai galite pasiskambinti ir paklausti ar keičia Jūsų norimą valiutą pagal metus.

+5Buvo naudinga
Sandra

Sveiki, ar Brazilijoje galima atsiskaityti JAV doleriais, ar geriau dolerius išsikeiti į realus Brazilijoje? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Manau, kad geriau keistis į realus Brazilijoje, kaip ir daugelyje šalių palankiau atsiskaityti vietine valiuta.

+4Buvo naudinga
elena

Sveiki, perskaičiau Jūsų portale tekstą apie pastangas stiprinti eurą prieš JAV dolerį. Nepaisant, kad doleris yra kol kas svarbiausia ir patikimiausia valiuta ekonomikoje, bet euras yra brangesnis už už dolerį? Kodėl?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elena, dėkui už klausimą. Valiutos stiprumas nebūtinai išreiškiamas brangumu vienas prieš kitą. Kiekviena šalis nusistato savo valiutos vertę. Didžiausia ekonomika ir populiariausia valiuta pasaulyje yra JAV doleris.

+3Buvo naudinga
Arturas

Sveiki, ar įmanoma gauti kažkokį tai oficialu dokumentą, kur galima matyti kaip keitėsi ECB USD valiutos kursas nuo 2014.09.01 iki šiandienos? Ačiū, Pagarbiai

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Galite mėginti parašyti ar paskambinti į Lietuvos banką su prašymu atsiųsti išrašą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų