Dolerių pervedimas

Dolerių pervedimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dolerių pervedimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Darius

Turiu dolerius grynais, kaip galėčiau juos pervesti į savo sąskaitą? Norėčiau, kad doleriai pakliūtų į sąskaitą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint pervesti JAV dolerius grynaisiais į savo banko sąskaitą Lietuvoje, reikia atlikti keletą veiksmų. Pirmiausia, turite apsilankyti banke, kuriame turite sąskaitą, ir atsinešti su savimi dolerius, kuriuos norite įnešti. Paprašykite banko darbuotojo įnešti dolerius į jūsų sąskaitą. Kai kurie bankai gali pirmiausia konvertuoti dolerius į eurus pagal esamą valiutos keitimo kursą prieš įnešant juos į jūsų sąskaitą.

Būkite pasiruošę, kad už valiutos keitimą gali būti taikomi banko nustatyti keitimo kursai ir komisiniai mokesčiai. Taip pat galite būti paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, ypač jei įnešama didesnė pinigų suma. Bankai privalo laikytis pinigų plovimo prevencijos taisyklių, todėl gali reikėti paaiškinti pinigų kilmę, ypač įnešant didesnes sumas.

Po pinigų įnešimo įsitikinkite, kad jūsų banko sąskaitos būklė atnaujinta ir pinigai sėkmingai įnešti. Jeigu jūsų bankas neteikia šios paslaugos arba komisiniai mokesčiai yra per dideli, galite kreiptis į specializuotas valiutos keityklas, kurios gali konvertuoti dolerius į eurus. Vėliau gautus eurus galėsite įnešti į savo banko sąskaitą.

+3Buvo naudinga
Ruta

Laba diena, turiu pinigus vienam lt banke Australijos doleriais, turimame banke konvertavus su skaičiuokle suma eurais gaunasi mažesnė nei daugelyje kitų bankų, noriu pirkti butą ir pavedimą daryti reikės eurais. Kadangi suma didelė kainos skirtumas eina kalba apie 3000 eu , - klausimas būtų, ar galima būtų darant pavedima tarkim į mamos/tėčio sąskaitą kitame banke ir juos ten versti eurais tada sau atgal persivest . Labai būčiau dėkinga už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Galite persivesti į mamos/tėčio sąskaitą, tik jie turi turėti/atsidaryti Australijos dolerių (AUD) sąskaitą tame banke. Taip pat galite ir pati atsidaryti banko sąskaitą Australijos doleriais (AUD) ir pati sau persivesti pinigus, o po to atgal persivesti į tą banką iš kurio vedėte. Atminkite, kad užsienio valiutos pervedimas tarp bankų įprastai yra brangesnis. 3000 EUR skirtumas sunkiai gaunasi, nebent keičiant grynais pinigais. Svarbu žinoti, kad keičiant valiutą internetiniame banke, bus taikomas palankesnis „negrynųjų” pinigų kursas. Pasinaudokite šia Bankai.lt Australijos dolerių valiutos konvertavimo skaičiuokle, kurios dėka pamatysite, kurie bankai palankiausiai ir už kiek (preliminariais duomenimis) nupirks Australijos dolerius.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų