Turiu dolerius grynais, kaip galėčiau juos pervesti į savo sąskaitą?

Turiu dolerius grynais, kaip galėčiau juos pervesti į savo sąskaitą? Norėčiau, kad doleriai pakliūtų į sąskaitą.

Darius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint pervesti JAV dolerius grynaisiais į savo banko sąskaitą Lietuvoje, reikia atlikti keletą veiksmų. Pirmiausia, turite apsilankyti banke, kuriame turite sąskaitą, ir atsinešti su savimi dolerius, kuriuos norite įnešti. Paprašykite banko darbuotojo įnešti dolerius į jūsų sąskaitą. Kai kurie bankai gali pirmiausia konvertuoti dolerius į eurus pagal esamą valiutos keitimo kursą prieš įnešant juos į jūsų sąskaitą.

Būkite pasiruošę, kad už valiutos keitimą gali būti taikomi banko nustatyti keitimo kursai ir komisiniai mokesčiai. Taip pat galite būti paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, ypač jei įnešama didesnė pinigų suma. Bankai privalo laikytis pinigų plovimo prevencijos taisyklių, todėl gali reikėti paaiškinti pinigų kilmę, ypač įnešant didesnes sumas.

Po pinigų įnešimo įsitikinkite, kad jūsų banko sąskaitos būklė atnaujinta ir pinigai sėkmingai įnešti. Jeigu jūsų bankas neteikia šios paslaugos arba komisiniai mokesčiai yra per dideli, galite kreiptis į specializuotas valiutos keityklas, kurios gali konvertuoti dolerius į eurus. Vėliau gautus eurus galėsite įnešti į savo banko sąskaitą.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų