Revolut

Revolut. Žemiau pateikiame visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Revolut“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Nomeda

Sveiki. Dukra šiuo metu deklaravusi išvykimą ir gyvena Australijoje. Ten turi atsidariusi savo sąskaitą vietiniame banke. Taip pat turi sąskaitą SWED banke Lietuvoje. Pardavus nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, pinigai buvo pervesti į sąskatą Lietuvos banke. Koks pats pigiausias ir patogiausias būdas persivesti visą gautą sumą į turimą sąskaitą Australijos banke. Dėkoju už būsimą atsakymą. Pagarbiai Nomeda

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, Nomeda! Persiunčiant didelę pinigų sumą iš Lietuvos į Australiją, yra keletas svarbių veiksnių, kuriuos reikėtų apsvarstyti, norint pasirinkti pigiausią ir patogiausią būdą:

 1. Bankiniai Tarptautiniai Pavedimai: Galite naudotis SWED banko teikiamomis tarptautinių pavedimų paslaugomis. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į keitimo kursus ir komisinius mokesčius, kurie gali būti taikomi keičiant eurus į Australijos dolerius ir už pavedimo vykdymą.

 2. Specializuotos Pinigų Pervedimo Paslaugos: Yra įvairios internetinės pinigų pervedimo platformos (pvz., TransferWise, Revolut, PayPal), kurios siūlo konkurencingus valiutos keitimo kursus ir mažesnius mokesčius už tarptautinius pavedimus nei tradiciniai bankai. Šios paslaugos dažnai yra greitesnės ir patogesnės.

 3. Valiutos Keitimo Kursai: Prieš atliekant pervedimą, vertėtų palyginti valiutos keitimo kursus tarp įvairių bankų ir pinigų pervedimo paslaugų. Net nedidelis kursų skirtumas gali reikšti didelį pokytį perkant didesnes sumas.

 4. Mokesčių Klausimai: Taip pat svarbu pasitikrinti, ar nėra jokių mokesčių ar mokesčių deklaravimo reikalavimų tiek Lietuvoje, tiek Australijoje, susijusių su didelių sumų pervedimu.

 5. Saugumas: Pasirinkdami pervedimo būdą, būtinai atkreipkite dėmesį į saugumo aspektą, ypač dirbant su didelėmis sumomis.

 6. Konsultacija su Banku: Galite pasikonsultuoti su savo dabartiniu banku Lietuvoje, kad sužinotumėte apie galimas pervedimo galimybes ir mokesčius.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas pervedimo būdas turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu įvertinti visus aspektus, įskaitant greitį, patogumą, išlaidas ir saugumą, prieš priimant sprendimą.

+3Buvo naudinga
Olegas

Gal malonėtumėte batarpiškai pakonsultuoti del darbo su Revolut banku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žinoma, mielai suteiksiu konsultaciją dėl darbo su „Revolut“ banku. „Revolut“ yra moderni finansų technologijų įmonė, kuri teikia įvairias bankininkystės paslaugas ir dėl savo banko licencijos Europoje siūlo dar daugiau galimybių. Štai keletas pagrindinių aspektų ir patarimų, kaip efektyviai naudotis „Revolut“ paslaugomis:

 1. Sąskaitos Atidarymas ir Valdymas: „Revolut“ siūlo greitą ir paprastą sąskaitos atidarymo procesą per mobiliąją programėlę. Jūs galite lengvai valdyti savo finansus, peržiūrėti sąskaitos išrašus, keisti pinigus įvairiose valiutose ir planuoti biudžetą.

 2. Tarptautiniai Pervedimai: „Revolut“ leidžia atlikti tarptautinius pinigų pervedimus su mažesniais mokesčiais nei tradiciniai bankai ir dažnai siūlo palankius valiutos keitimo kursus.

 3. Debetinės ir Kreditinės Kortelės: „Revolut“ siūlo debetines korteles, kurias galima naudoti visame pasaulyje. Tai ypač patogu keliaujant ar atsiskaitant užsienio valiuta.

 4. Investavimo Galimybės: „Revolut“ taip pat siūlo investavimo paslaugas, įskaitant akcijų pirkimą ir pardavimą tiesiai per jų programėlę.

 5. Saugumo Funkcijos: „Revolut“ siūlo įvairias saugumo funkcijas, pavyzdžiui, galimybę blokuoti ir atblokuoti savo kortelę, nustatyti išlaidų limitus ir gauti pranešimus apie atliktus mokėjimus.

 6. Klientų Aptarnavimas: Nors „Revolut“ daugiausiai orientuotas į skaitmenines paslaugas, jie siūlo klientų aptarnavimą per programėlę, kur galite gauti pagalbą ir atsakymus į savo klausimus.

 7. Atsakingas Naudotojimas: Svarbu atidžiai stebėti savo finansus ir nenaudoti daugiau lėšų, nei galite sau leisti, ypač naudojant kreditines funkcijas.

Atminkite, kad „Revolut“, kaip ir bet kuri kita finansinė įstaiga, reikalauja atsakingo naudojimosi ir tinkamo savo finansų valdymo. Jei turite konkrečių klausimų ar situacijų, visuomet galite kreiptis į „Revolut“ klientų aptarnavimą per jų programėlę.

+3Buvo naudinga
Žydrūnas

Kaip atsisakyti visiškai revolut ir kortelės ir sąskaitos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint visiškai atsisakyti „Revolut“ sąskaitos ir kortelės, reikės atlikti keletą žingsnių. Štai kaip tai paprastai daroma:

 1. Likučio Perkėlimas ar Išgryninimas: Prieš atsisakant sąskaitos, įsitikinkite, kad perkėlėte visus lėšų likučius iš savo „Revolut“ sąskaitos į kitą banko sąskaitą arba išgryninote juos. Tai galima padaryti per „Revolut“ programėlę.

 2. Prenumeratų ir Nuolatinių Mokėjimų Atšaukimas: Patikrinkite, ar per „Revolut“ sąskaitą nevykdomi nuolatiniai mokėjimai ar prenumeratos. Jeigu taip, atšaukite juos arba perkeltikite į kitą mokėjimo būdą.

 3. Kreipimasis į Klientų Aptarnavimą: Atsisakymas „Revolut“ sąskaitos ir kortelės paprastai vykdomas per klientų aptarnavimo skyrių. Tai galite padaryti tiesiogiai per „Revolut“ programėlę. Eikite į pagalbos (help) skyrių programėlėje ir susisiekite su klientų aptarnavimo komanda.

 4. Atsisakymo Prašymas: Pateikite prašymą atšaukti savo sąskaitą ir kortelę. Jums gali tekti pateikti priežastį, kodėl norite atsisakyti paslaugos.

 5. Laukimas Patvirtinimo: Gavus jūsų prašymą, „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrius turėtų apdoroti atsisakymą ir patvirtinti, kai jūsų sąskaita bus uždaryta.

 6. Kortelės Sunaikinimas: Kai sąskaita bus uždaryta, sunaikinkite savo „Revolut“ kortelę, pjaudami ją į gabalus, ypač dėmesį skiriant mikroschemai ir juostelei su informacija.

Atminkite, kad atšaukus „Revolut“ sąskaitą, negrįžtamai prarasite prieigą prie visų jos duomenų ir operacijų istorijos. Todėl, prieš atsisakant, įsitikinkite, kad esate išsaugoję visą reikalingą informaciją.

+3Buvo naudinga
Irina

Sveiki, pervedau Revolut 1500 eurų iš Swedbank, užtai man Swedbank užblokavo el.bankininkyste ir atėjus į padalinį atblokavo, bet użdėjo limitą el.pavedimus ir pasakė, jei vėl į Revolut pervedinėsiu, teks išvis użdaryti sąskaita jų banke, atseit Revolut susietas su sukčiavimu ir t.t. Kai buvo darytas pavedimas, jokių perspėjimų iš banko nebuvo, viskas sėkmingai pavyko. Paaiškinkit, juk Revolut turi licenziją Lietuvoje

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų situacija su Swedbank ir Revolut pavedimu atrodo sudėtinga ir gali atspindėti šiuolaikinius bankų ir finansinių technologijų įmonių (FinTech) santykius bei saugumo procedūras. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikėtų žinoti:

 1. Bankų Saugumo Politika: Tradiciniai bankai, tokie kaip Swedbank, turi griežtas saugumo procedūras ir politiką, skirtą kovai su pinigų plovimu ir finansiniais sukčiavimais. Kartais tai gali reikšti griežtus veiksmus, kai yra įtarimų dėl netikėtų ar neįprastų pavedimų.

 2. Revolut Licencija: Nors Revolut iš tiesų turi Europos Sąjungos banko licenciją, kuri suteikta per Lietuvos banką, kai kurie tradiciniai bankai gali turėti savo vidines taisykles ir nuostatas dėl operacijų su FinTech įmonėmis.

 3. Pervedimų Apribojimai: Kai kurie bankai gali nustatyti apribojimus ar įspėjimus dėl didelių sumų pervedimų į FinTech įmones, kaip prevencinę priemonę prieš galimą sukčiavimą ar neteisėtą veiklą.

 4. Komunikacija su Banku: Jei susiduriate su panašiomis problemomis, svarbu aiškiai ir atvirai bendrauti su savo banku. Išsiaiškinkite jų politiką ir reikalavimus dėl tokių pavedimų.

 5. Alternatyvos ir Sprendimai: Jei pavedimai į Revolut yra svarbūs jūsų finansinėms operacijoms, galite apsvarstyti alternatyvas, pavyzdžiui, kitą banką arba finansų įstaigą, kuri turi lankstesnę politiką dėl FinTech.

 6. Teisiniai Aspektai: Nors bankai turi teisę nustatyti savo vidines taisykles, jie taip pat privalo laikytis teisės aktų ir klientų teisių. Jei manote, kad jūsų teisės buvo pažeistos, galite kreiptis į atitinkamas finansinių paslaugų priežiūros institucijas.

Atminkite, kad kiekvienas atvejis yra unikalus, ir svarbu įvertinti visus aspektus, susijusius su jūsų finansinėmis operacijomis ir banko reikalavimais.

+3Buvo naudinga
Neringa

Noriu atsisakyti revoliut, kaip tai padaryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint atsisakyti „Revolut“ sąskaitos, jums reikės atlikti keletą veiksmų. Pradėkite nuo visų likučių perkėlimo iš „Revolut“ sąskaitos į kitą banko sąskaitą arba išgryninimo. Įsitikinkite, kad atšaukiate visas prenumeratas ar nuolatinius mokėjimus, kurie yra susieti su jūsų „Revolut“ sąskaita.

Toliau kreipkitės į „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrių per jų programėlę. Paprašykite jų uždaryti jūsų sąskaitą. Jie gali paprašyti pateikti tam tikrą informaciją ar dokumentus, kad patvirtintumėte šį prašymą. Kai jūsų prašymas bus apdorotas, gausite patvirtinimą, kad jūsų sąskaita uždaryta.

Po sąskaitos uždarymo sunaikinkite savo „Revolut“ kortelę, supjaudami ją į gabalus, ypač dėmesį skiriant mikroschemai ir juostelei su informacija.

Atminkite, kad atšaukus „Revolut“ sąskaitą, negrįžtamai prarasite prieigą prie visų jos duomenų ir operacijų istorijos, todėl prieš tai įsitikinkite, kad esate išsaugoję visą reikalingą informaciją.

+3Buvo naudinga
Jūratė

Sveiki, kaip atsisakyti revoliut plano?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint atsisakyti „Revolut“ plano, turite atlikti kelis veiksmus. Pradėkite nuo „Revolut“ programėlės atidarymo savo išmaniajame telefone. Tada eikite į nustatymų skyrių, kur turėtumėte rasti parinktį, susijusią su jūsų plano valdymu. Čia galėsite pasirinkti dabartinį planą ir pakeisti į kitą arba grįžti prie nemokamo plano.

Kai pasirinksite atsisakyti mokamo plano, programa gali paprašyti patvirtinti jūsų sprendimą. Kai patvirtinsite, jūsų planas bus pakeistas į pasirinktą arba grąžintas į nemokamą variantą nuo kitos atsiskaitymo datos.

Atkreipkite dėmesį, kad, priklausomai nuo jūsų plano sąlygų, gali būti taikomi tam tikri mokesčiai ar apribojimai už plano keitimą ar atsisakymą. Todėl rekomenduoju atidžiai perskaityti „Revolut“ teikiamas plano sąlygas, kad sužinotumėte apie bet kokius susijusius mokesčius ar apribojimus.

Jeigu kyla sunkumų ar neaiškumų, galite kreiptis į „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrių per pačią programėlę, kad gautumėte papildomą pagalbą.

+3Buvo naudinga
Irena

Sveiki, vyras dirba Norvegijoje, pastoviai perveda man lėšas, tačiau paskutiniu metu patiriame didelį nuostolį konvertuojant valiutą, per mėnesį, net po kelis šimtus. Teko girdėti, kad mums būtų naudingiau turėti Revolut kortelę, nesame nei jos turėję, nei naudoję. Tad klausimas būtų toks kur būtų galima kreiptis, kad šiek tiek paaiškintu kas gyvai apie ją. Internete skaitinėjau, bet reiktų gyvo pokalbio.Gyvename Biržuose.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėl Revolut kortelės ir jos naudojimo, suprantu, kad norėtumėte turėti gyvą pokalbį su specialistu, tačiau Revolut yra visiškai skaitmeninė finansų įstaiga, kuri neturi fizinių klientų aptarnavimo skyrių ar filialų. Tai reiškia, kad gyvo pokalbio galimybė yra ribota.

Tačiau, yra keletas būdų, kaip gauti daugiau informacijos:

 1. Revolut Klientų Aptarnavimas: Nors gyvo pokalbio gali būti sudėtinga rasti, Revolut siūlo klientų aptarnavimą per jų programėlę. Galite atsisiųsti programėlę, susikurti paskyrą ir naudoti aptarnavimą pokalbiuose, kad užduotumėte savo klausimus.

 2. Informacija Internete: Revolut turi išsamų pagalbos centrą savo internetinėje svetainėje, kur pateikta daug naudingos informacijos. Ten galite rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

 3. Finansų Konsultantai ar Specialistai: Galite kreiptis į nepriklausomą finansų konsultantą arba specialistą, kuris gali suteikti jums patarimų apie skirtingas valiutų konvertavimo galimybes ir finansines paslaugas, įskaitant Revolut.

 4. Diskusijų Grupės ir Forumai: Taip pat galite ieškoti informacijos ir patarimų internetiniuose forumuose ar diskusijų grupėse, kuriose dalyvauja kiti Revolut naudotojai ar finansų specialistai.

Nors Revolut gali būti naudingas valiutų konvertavimo mokesčių mažinimui, visada svarbu atidžiai įvertinti visus su finansinėmis paslaugomis susijusius aspektus, įskaitant paslaugų sąlygas, mokesčius ir saugumo aspektus.

+3Buvo naudinga
Virginija

Negaliu įeiti į Revolut pragramėlę - prašo atnaujinti į naujausią versiją. Kaip ?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Aš Ramunas

Ar po trijų mėnesių reikia mokėti už kortele ir kiek į mėnesį reikėtų mokėti?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Simonas

Ar galima Lietuvoje neturint banko sąskaitos, kad Lietuvišką pensiją siūstu tiesei į Revolut kortelę? Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų