Revolut

Revolut. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Revolut“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Simona

Sveiki, naudoju telefone revolut app, viduje yra sąskaitos nr. Jei jį duosiu žmogui, kad man pervestu, kokių būdų gausiu pinigus? Ar šis sąskaitos nr yra mano banko senos sąskaitos, kuri yra surišta su revolut, ir turėsiu eit į banką ar čia revolut sąskaitos nr, ir gausiu pinigus tiesiai į mob.app? Mano sena sąskaita yra uždaryta antstolių, tai ar nebus taip, kad tų pinigų išvis negausiu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, jeigu duosite savo sąskaitos numerį, kai Jums į jį perves, pamatysite pinigus savo programėlėje. Nežinau kokią Jūs turėjote sąskaitą irkokią dabar turite. Tačiau Revolut yra naujas, bet jau specializuotas Lietuvoje veikiantis bankas ir anstoliai gali areštuoti ir šią sąskaitą, jei ne areštuos, tuomet manau bus laiko klausimas.

+4Buvo naudinga
Viktorija

Sveiki, Žmogus iš savo Revolut padarė pavedimą į mano Revolut. Jam rodo, kad pervedimas įvykdytas. Aš mačiau Revolut ženkliuką, kad ateina pervedimas, bet pačio pavedimo savo sąskaitoje nematau. Detalių nenoriu pateikti, jei viešai tai skelbiate. Prašau, susisiekti asmeniškai: viktorija.janauskiene@gmail.com

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Gali daug laiko praeiti kol sureaguos čia Revolut aptarnaujantis personalas, todėl patariu iš karto rašyti per programėlėje esantį Live chat su problema ir screenshot'ais.

+3Buvo naudinga
Karol

Laba diena, ar galėčiau gauti promo nuorodą registracijai, kad gaučiau Revolut kortelę nemokamai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karol, dėkui už klausimą. Šiuo metu yra booking.com nemokamų kortelių dalinimas. Jeigu turite paskyrą, galite išsiųsti pakvietimą sau, nemokamos kortelės gavimui. Kitos promo nuorodos turėtų būti, bet dabar nepasakysiu.

+3Buvo naudinga
Rimantas

Pasikeičiau DNB kortelę į naują Luminor, nes pasibaige galiojimas. Suvedžiau duomenis į Revolut ir Revoliut nepriima papildymo iš banko kortelės, nors Luminor atsiunčia patvirtinimo žinutę. Kame problema.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimantai, dėkui už klausimą. Jums reikėtų kreiptis į Revolut dėl problemos sprendimo. Su Revolut galite susisiekti per Live Chat programėlėje.

+3Buvo naudinga
vaida

Laba diena, Nuo mano sąskaitos Swed banke rezervavo tokiu įrašu 5 kartus po 100€. 2018-11-14 PIRKINYS 5167935067536107 14.11.18 00:22 100.00 EUR (294735) Revolut*6955* revolut.com GBRGB 100.00 Jokių pirkimų nedariau. Nežinau nei už ką ir kodėl. Ačiū už atsakymą. nežinau kur kreiptis. Jokių kortelių susijusių su Revolut neturiu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Kuo skubiau kreipkitės į savo banką Swedbank. Parašykite kas buvo, įdomu.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki. Ką galite pasakyti apie Paysera? Kaip matau jie duoda geriausią kursa pirkimo, tarkim NOK. Kaip ji veikia?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Paysera yra labai gerai, tobulėja. Pats naudojuosi ir turiu asmeninę sąskaitą ir verslo sąskaitas. Šiaip pabandykite pasinaudoti. Taip pat Revolut kortelė labai gerus kursus turi, verta išbandyti taip pat.

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki, Atlyginimas bus siunčiamas į Revolut saskaitą doleriais. Tačiau mano sąskaita eur. Ar gausiu pinigus (nebus atmesti?) ir ar eis juos konvertuoti Revolut programelėje nesisiunčiant papildomų programų? Ar daug kainuoja konvertavimas? Ačiū!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Manau, kad turėtumėte gauti, patikrinau Revolut programėlę, turite siuntėjui būtinai nurodyti BIC/SWIFT ir kad darytų SWIFT pavedimą. Pavedimas įkris į IBAN sąskaitą.

+3Buvo naudinga
Rasa

Laba diena. Atliekant pinigų išgryninimo peraciją Swedbanko bankomate Vilniuje man negrąžino Revoliut kortelės. Ką daryti? Kaip gauti naują ar atsiimti senają?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Kortelė turėtų būti sunaikinta, apie tai pasiteiraukite bei praneškite Swedbank ir Revolut supportui per programėlę.

+3Buvo naudinga
Violeta

Niekaip nepavyksta iš revolut sask. padaryt pavedimą į kitą savo saskaitą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Violeta, dėkui už klausimą. Ką rašo, kodėl nepavyksta? Jeigu reikia pagalbos, parašykite į Revolut supportą - yra live chat galimybė programėlėje.

+3Buvo naudinga
Marija Markevic

Laba diena, norėčiau įsigyti "Revolut" banko kortelę. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui, kad rašote. Įsigyti kortelę galite nuėję į revolut.com, atsisiuntę programėlę galėsite užsisakyti kortelę.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų