Areštas

Areštas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „areštas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
zegle

Sveiki, per kiek laiko nuimamas arestas nuo saskaitos atlikus reikiamus mokejimus? ar yra tai reglamentuota?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Lilia

Sveiki, kaip galiu sužinoti ar antstoliai areštavo mano banko sąskaitą jeigu ją nesinaudoju? Kur kreiptis? Į banką ar antstolį?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ele

Laba diena, norejau paklausti, jei yra saskaita arestuota ar galiu atsidaryt kita? Per kiek laiko jie pamatytu kita?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ele, dėkui už klausimą. Sąskaitas anstoliai visuose bankuose mato labai operatyviai. Atsidarant naują sąskaitą, areštas manau bus iš karto.

+4Buvo naudinga
Slaptas

Jei anstoliai yra areštavę visas sąsk. Lietuvoje, jei atsidarysiu Revolut sask. tai jie užblokuos ir ją?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jeigu Revolut atidarys sąskaitą Lietuviškoje įmonėje, o ne GB, tuomet areštuoti paprasčiau turėtų. Jeigu GB įmonėje, tuomet sudėtingiau. Bet čia negali atsakyti, kol nepabandai.

+5Buvo naudinga
Ieva

Sveiki, ar Lietuvos anstolis gali areštuoti Anglijoje įregistruotu first direct ir tesco bankų sąskaitas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Mano žiniomis, anstoliai gali areštuoti visoje Europos Sąjungoje esančių bankų sąskaitas, išskyrus bankų Jungtinėje Karalystėje ir Danijoje. Tai teoriškai, Jūsų sąskaitos yra saugios nuo anstolių, jeigu jos yra Anglijoje. Įstatymas galioja nuo 2017 m. sausio 18 d., plačiau:

Tarpvalstybinis skolų išieškojimas

Kada tuo galima naudotis?

Galite pasinaudoti šia taisykle bet kuriuo tarpvalstybiniu atveju, t. y. tada, kai įsakymą išduodantis teismas arba jūsų įmonė (šiuo atveju kreditorius) yra kitoje ES šalyje negu ta, kurioje skolininkas turi savo banko sąskaitą.

Ši procedūra vadinama europiniu sąskaitos blokavimo įsakymu (ESBĮ), o jos tikslas – užtikrinti, kad Europos Sąjungoje skolos būtų atgaunamos greičiau ir paprasčiau.

Skolininko iš anksto informuoti jums nereikės – taip užtikrinama, kad jis neperkeltų, nepaslėptų arba neišleistų savo sąskaitoje turimų lėšų iki tol, kol galėsite pareikalauti sugrąžinti jums priklausančius pinigus.

Kuriose šalyse tai taikoma?

ESBĮ prašymą galite teikti visose ES šalyse, išskyrus Jungtinę Karalystę ir Daniją.

Kaip teikti prašymą?

Jį pateikti galite naudodamasis internetine forma. Kartu su prašymu turėtumėte išsiųsti visus susijusius patvirtinamuosius dokumentus.

Europinio sąskaitos blokavimo įsakymo užginčijimas

Jei esate skolininkas ir nesutinkate su jūsų atžvilgiu išduotu ESBĮ, galite užginčyti sprendimą užpildydamas prašymo taikyti teisių gynimo priemonę formą (VII forma).

Abi šalys gali apskųsti sprendimą dėl teisių gynimo priemonės, užpildydamos atitinkamą formą (IX forma).

+5Buvo naudinga
Gabija

Ar antstoliai gali REVOLUT KORTELEI UŽDĖTI AREŠTĄ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabija, dėkui už klausimą. Manau, kad gali.

+6Buvo naudinga
Rob

Ne negali.

+7Buvo naudinga
aaaaaa

ne negali, nes čia nera lietuvos respublikos bankas, jau naudoju beveik du metus, jokiu areštu nera.o lietuvos banko korteles užbluokotis.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų