Revolut sąskaita

Revolut sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „revolut sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Andrius

Sveiki. Ką galite pasakyti apie Paysera? Kaip matau jie duoda geriausią kursa pirkimo, tarkim NOK. Kaip ji veikia?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Paysera yra labai gerai, tobulėja. Pats naudojuosi ir turiu asmeninę sąskaitą ir verslo sąskaitas. Šiaip pabandykite pasinaudoti. Taip pat Revolut kortelė labai gerus kursus turi, verta išbandyti taip pat.

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki, Atlyginimas bus siunčiamas į Revolut saskaitą doleriais. Tačiau mano sąskaita eur. Ar gausiu pinigus (nebus atmesti?) ir ar eis juos konvertuoti Revolut programelėje nesisiunčiant papildomų programų? Ar daug kainuoja konvertavimas? Ačiū!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Manau, kad turėtumėte gauti, patikrinau Revolut programėlę, turite siuntėjui būtinai nurodyti BIC/SWIFT ir kad darytų SWIFT pavedimą. Pavedimas įkris į IBAN sąskaitą.

+3Buvo naudinga
Violeta

Niekaip nepavyksta iš revolut sask. padaryt pavedimą į kitą savo saskaitą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Violeta, dėkui už klausimą. Ką rašo, kodėl nepavyksta? Jeigu reikia pagalbos, parašykite į Revolut supportą - yra live chat galimybė programėlėje.

+3Buvo naudinga
Mantas

Kaip gali uždaryti Revolut saskaitą. Ačiū, Mantas

Atsakyti Dalintis
Arta

Nustatymuose savo saskaitoj yra pasirinkimas uzdaryti ar atsisakyti saskaitos

Buvo naudinga
Danutė Mockuvienė

Kaip skubiai atblokuoti Revolut banko kortelę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danute, dėkui už klausimą. Daug Bankai.lt lankytojų klausimų pateikėme Revolut atstovams, jie žadėjo atsakyti, bet tyli jau virš mėnesio. Negalime komentuoti, bandykite rašyti į jų support facebook'e ar revolut.com vadovautis svetainėje nurodytomis nuorodomis.

+4Buvo naudinga
Ieva Elvyra

Sveiki, Revolut klientų aptarnavimas yra vykdomas programėlėje esančiame chat\'e (More > Help > Chat to us/ Daugiau > Pagalba > Susisiek su mumis). Tik ten klientų aptarnavimo agentai ir gali atblokuoti sąskaitą.

Buvo naudinga
Lina

Ar norint atblokuoti Revoliut kortelę, reikia sumokėti už atblokavimą? Kodėl kartais ji būna blokuojama?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Daug Bankai.lt lankytojų klausimų pateikėme Revolut atstovams, jie žadėjo atsakyti, bet tyli jau virš mėnesio. Negalime komentuoti, bandykite rašyti į jų support facebook'e ar revolut.com vadovautis svetainėje nurodytomis nuorodomis.

+3Buvo naudinga
Ieva Elvyra

Sveiki, Revolut klientų aptarnavimas yra vykdomas programėlėje esančiame chat\'e (More > Help > Chat to us/ Daugiau > Pagalba > Susisiek su mumis). Tik ten klientų aptarnavimo agentai ir gali atblokuoti sąskaitą, atblokavimas nekainuoja.

Buvo naudinga
Arturas

Sveiki. Už darbą Olandijoje pinigai buvo pervesti į mano REVOLUT sąskaitą. Tačiau jau mėnesis, kaip pinigų nėra sąskaitoje. Sąskaitas faktūras turiu. Kur kreiptis Kaune?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Daug Bankai.lt lankytojų klausimų pateikėme Revolut atstovams, jie žadėjo atsakyti, bet tyli jau virš mėnesio. Negalime komentuoti, bandykite rašyti į jų support facebook'e ar revolut.com vadovautis svetainėje nurodytomis nuorodomis. Fizinio klientų aptarnavimo skyriaus Kaune ar Lietuvoje jie neturi - viskas internetu.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų