Banko sąskaita

Banko sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „banko sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Milvydas

Sveiki, galėtumėte atpažinti asmenį pagal banko sąskaitos numerį? Vienas apgavikas iš skelbiu.lt puslapio apgavo mane pirkimo metu. Apgavikas turi sąskaitą Revolut banke, vardą pavardę ir sąskaitos numerį žinau.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milvydai, dėkui už klausimą. Negalime, dėl tokių dalykų reikia kreiptis į policiją.

+3Buvo naudinga
Milvydas

Aišku.O atsakymo iš Revolut banko ilgai reikia laukti? Nes kai pranešiau policijai,man sakė,kad ilgai eina atsakymas.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Revolut greitai bendrauja.

+3Buvo naudinga
Paulius

Sveiki,jkuriame banke galiu atsidaryti sąskaitą, nors dirbu Lietuviškoj firmo ir esu į Švedija išsiųstas komandiruotę dviem metam.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Galite atsidaryti bet kuriame Lietuvos banke, internetu galite atsidaryti Paysera.

+3Buvo naudinga
Marija

Sveiki, turiu nemokamą virtualią Revolut kortelę. Užsisakiau dar vieną, kuri kaskart padarius pavedimą, pakeičia sąskaitos numerį saugumo sumetimais. Antroji kortelė taip pat yra virtuali, bet mokama- 78€ per mėn. Nuskaičiavo iškart. Niekaip nerandu, kaip galėčiau iš pirmos kortelės perkelti pinigus į antrąją? Kokiu būdu? Net neina susieti tos antros kortelės su banko sąskaita. Lauksiu atsakymo, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Net nematęs tokių kortelių, kurių mokestis 78 eur/mėn., gal per metus. Bet kokiu atveju, dėl visų šių problemų kreipkitės per programėlės live chat - greitai reaguoja ir išspręsite problemas.

+3Buvo naudinga
Titas

Ar galima iš Revolut banko siųsti piniginius mokėjimus į kitus bankus bei atsiskaityti, kaip paprasta kortele, tokiose vietose, kaip maxima ar ebay? Ir galbūt yra akcijų, kur šiuo metu būtu galima gauti kortelę nemokamai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Titai, dėkui už klausimą. Taip, galima. Akcijų būna įvairiose vietose internete, reikia ieškoti.

+3Buvo naudinga
Agne

Sveiki, yra tokia situacija, esu Lietuvoje dabar, kaip norėjau susigrąžinti mokesčius už 3 metus, pasirodo jie yra Norvegijos SPAR banke, kai dirbau Norvegijoje ten turėjau sąsk., todėl ten automatiškai mokesčiai buvo pervesti į tą saskaitą, o aš šio banko neturiu el. bankininkystės ir kortelės galiojimas seniai pasibaigęs, kaip man tuos pinigus persivesti į Lietuvą? Į Norvegiją nebevažinėju daugiau. Iš anksto dėkoju.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Jeigu pinigai jau yra pervesti į banko sąskaitą, tai tik nuvykus į banką galite persivesti šiuos pinigus sau. Jeigu pinigų suma yra solidi, tai pasidarykite dienos kelionę į Norvegiją pataikius pigių skrydžių akcijas. Taip pat galite konsultuotis su SPAR banku telefonu ar el. paštu.

+3Buvo naudinga
Ramutė

Jei noriu pervesti pinigus iš vieno banko į kitą - kaip pigiau: nuimti pinigus iš banko, ar pervesti iš vienos sąskaitos į kito banko sąskaitą

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramute, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo sumos ir turimų kortelių limitų. Įprastu atveju bus pigiau pervesti pinigus internetu iš vienos sąskaitos į kitą. Jeigu pervedinėsite pinigus banko skyriuje - bus gana brangu.

Dėl kortelių, jeigu pinigus galite nusiimti nemokamai, tuomet bus ir toks tinkamas variantas.

Žiūrėkite kokie įkainiai Jums galioja turimoms kortelėms ir sąskaitoms.

+3Buvo naudinga
Karolis

Sveiki, ar gali mano revolut sąskaitą papildyti iš kito asmens banko sąskaitos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Taip, galite.

+3Buvo naudinga
Saulius

Kokiais būdais galima pasipildyt Revolut sąskaitą, pvz. Nuėjus su grynaisiais į bet kokį banką persivest pinigų į savo revolut? Ps. Banko sąskaitos neturiu jokios.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sauliau, dėkui už klausimą. Taip, galite persivesti į savo Revolut kortelę banko pavedimu nuėjęs į banko skyrių. Kiekvienas Revolut klientas turi savo banko sąskaitą, tad Jums reikia pažiūrėti sąskaitos numerį ir į jį pervesti pinigus. Tik jeigu pervedinėsite banke, tuomet mokėsite labai didelius komisinius. Kažkaip geriau būtų atsidaryti sąskaitą kitame banke ir pervedinėti internetu.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveiki, ar Lietuvos anstolis gali areštuoti Anglijoje įregistruotu first direct ir tesco bankų sąskaitas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Mano žiniomis, anstoliai gali areštuoti visoje Europos Sąjungoje esančių bankų sąskaitas, išskyrus bankų Jungtinėje Karalystėje ir Danijoje. Tai teoriškai, Jūsų sąskaitos yra saugios nuo anstolių, jeigu jos yra Anglijoje. Įstatymas galioja nuo 2017 m. sausio 18 d., plačiau:

Tarpvalstybinis skolų išieškojimas

Kada tuo galima naudotis?

Galite pasinaudoti šia taisykle bet kuriuo tarpvalstybiniu atveju, t. y. tada, kai įsakymą išduodantis teismas arba jūsų įmonė (šiuo atveju kreditorius) yra kitoje ES šalyje negu ta, kurioje skolininkas turi savo banko sąskaitą.

Ši procedūra vadinama europiniu sąskaitos blokavimo įsakymu (ESBĮ), o jos tikslas – užtikrinti, kad Europos Sąjungoje skolos būtų atgaunamos greičiau ir paprasčiau.

Skolininko iš anksto informuoti jums nereikės – taip užtikrinama, kad jis neperkeltų, nepaslėptų arba neišleistų savo sąskaitoje turimų lėšų iki tol, kol galėsite pareikalauti sugrąžinti jums priklausančius pinigus.

Kuriose šalyse tai taikoma?

ESBĮ prašymą galite teikti visose ES šalyse, išskyrus Jungtinę Karalystę ir Daniją.

Kaip teikti prašymą?

Jį pateikti galite naudodamasis internetine forma. Kartu su prašymu turėtumėte išsiųsti visus susijusius patvirtinamuosius dokumentus.

Europinio sąskaitos blokavimo įsakymo užginčijimas

Jei esate skolininkas ir nesutinkate su jūsų atžvilgiu išduotu ESBĮ, galite užginčyti sprendimą užpildydamas prašymo taikyti teisių gynimo priemonę formą (VII forma).

Abi šalys gali apskųsti sprendimą dėl teisių gynimo priemonės, užpildydamos atitinkamą formą (IX forma).

+3Buvo naudinga
Donatas

Sveiki. Jei dabar Lietuvoje į mano saskatą "Revolut" gali įlįsti anstoliai, tai koks yra saugus bankas, kuris neleidžia anstoliams blokuoti, areštuoti, knaisiotis po mano el.piniginę? Skolų neturiu, bet nežinai kas gali įvykt gyvenime, kad į saskaitą įsikištų treti asmenys, manęs netenkina tokios banko siūlomos paslaugos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Nėra tokio banko. Tai du prieštaraujantys sau dalykai, jeigu anstoliai negalės „įlįsti” į tokias sąskaitas, tai bus nesaugus bankas ir nebus prižiūrimas atitinkamų institucijų. Manau, kad jeigu pinigus laikysite tokiame „saugiame” banke, kuris nėra prižiūrimas, tuomet Jūsų laikomi pinigai nebus apsaugoti. Bankai tiesiog vadovaujasi Lietuvoje galiojančiais įstatymais. Gyvenkite taip, kad nereikėtų bijoti anstolių ir nebus problemų. O esant skoloms, skolas reikia grąžinti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų