Banko sąskaita

Banko sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „banko sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Nomeda

Sveiki. Dukra šiuo metu deklaravusi išvykimą ir gyvena Australijoje. Ten turi atsidariusi savo sąskaitą vietiniame banke. Taip pat turi sąskaitą SWED banke Lietuvoje. Pardavus nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, pinigai buvo pervesti į sąskatą Lietuvos banke. Koks pats pigiausias ir patogiausias būdas persivesti visą gautą sumą į turimą sąskaitą Australijos banke. Dėkoju už būsimą atsakymą. Pagarbiai Nomeda

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, Nomeda! Persiunčiant didelę pinigų sumą iš Lietuvos į Australiją, yra keletas svarbių veiksnių, kuriuos reikėtų apsvarstyti, norint pasirinkti pigiausią ir patogiausią būdą:

 1. Bankiniai Tarptautiniai Pavedimai: Galite naudotis SWED banko teikiamomis tarptautinių pavedimų paslaugomis. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į keitimo kursus ir komisinius mokesčius, kurie gali būti taikomi keičiant eurus į Australijos dolerius ir už pavedimo vykdymą.

 2. Specializuotos Pinigų Pervedimo Paslaugos: Yra įvairios internetinės pinigų pervedimo platformos (pvz., TransferWise, Revolut, PayPal), kurios siūlo konkurencingus valiutos keitimo kursus ir mažesnius mokesčius už tarptautinius pavedimus nei tradiciniai bankai. Šios paslaugos dažnai yra greitesnės ir patogesnės.

 3. Valiutos Keitimo Kursai: Prieš atliekant pervedimą, vertėtų palyginti valiutos keitimo kursus tarp įvairių bankų ir pinigų pervedimo paslaugų. Net nedidelis kursų skirtumas gali reikšti didelį pokytį perkant didesnes sumas.

 4. Mokesčių Klausimai: Taip pat svarbu pasitikrinti, ar nėra jokių mokesčių ar mokesčių deklaravimo reikalavimų tiek Lietuvoje, tiek Australijoje, susijusių su didelių sumų pervedimu.

 5. Saugumas: Pasirinkdami pervedimo būdą, būtinai atkreipkite dėmesį į saugumo aspektą, ypač dirbant su didelėmis sumomis.

 6. Konsultacija su Banku: Galite pasikonsultuoti su savo dabartiniu banku Lietuvoje, kad sužinotumėte apie galimas pervedimo galimybes ir mokesčius.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas pervedimo būdas turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu įvertinti visus aspektus, įskaitant greitį, patogumą, išlaidas ir saugumą, prieš priimant sprendimą.

+3Buvo naudinga
Žydrūnas

Kaip atsisakyti visiškai revolut ir kortelės ir sąskaitos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint visiškai atsisakyti „Revolut“ sąskaitos ir kortelės, reikės atlikti keletą žingsnių. Štai kaip tai paprastai daroma:

 1. Likučio Perkėlimas ar Išgryninimas: Prieš atsisakant sąskaitos, įsitikinkite, kad perkėlėte visus lėšų likučius iš savo „Revolut“ sąskaitos į kitą banko sąskaitą arba išgryninote juos. Tai galima padaryti per „Revolut“ programėlę.

 2. Prenumeratų ir Nuolatinių Mokėjimų Atšaukimas: Patikrinkite, ar per „Revolut“ sąskaitą nevykdomi nuolatiniai mokėjimai ar prenumeratos. Jeigu taip, atšaukite juos arba perkeltikite į kitą mokėjimo būdą.

 3. Kreipimasis į Klientų Aptarnavimą: Atsisakymas „Revolut“ sąskaitos ir kortelės paprastai vykdomas per klientų aptarnavimo skyrių. Tai galite padaryti tiesiogiai per „Revolut“ programėlę. Eikite į pagalbos (help) skyrių programėlėje ir susisiekite su klientų aptarnavimo komanda.

 4. Atsisakymo Prašymas: Pateikite prašymą atšaukti savo sąskaitą ir kortelę. Jums gali tekti pateikti priežastį, kodėl norite atsisakyti paslaugos.

 5. Laukimas Patvirtinimo: Gavus jūsų prašymą, „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrius turėtų apdoroti atsisakymą ir patvirtinti, kai jūsų sąskaita bus uždaryta.

 6. Kortelės Sunaikinimas: Kai sąskaita bus uždaryta, sunaikinkite savo „Revolut“ kortelę, pjaudami ją į gabalus, ypač dėmesį skiriant mikroschemai ir juostelei su informacija.

Atminkite, kad atšaukus „Revolut“ sąskaitą, negrįžtamai prarasite prieigą prie visų jos duomenų ir operacijų istorijos. Todėl, prieš atsisakant, įsitikinkite, kad esate išsaugoję visą reikalingą informaciją.

+3Buvo naudinga
Irina

Sveiki, pervedau Revolut 1500 eurų iš Swedbank, užtai man Swedbank užblokavo el.bankininkyste ir atėjus į padalinį atblokavo, bet użdėjo limitą el.pavedimus ir pasakė, jei vėl į Revolut pervedinėsiu, teks išvis użdaryti sąskaita jų banke, atseit Revolut susietas su sukčiavimu ir t.t. Kai buvo darytas pavedimas, jokių perspėjimų iš banko nebuvo, viskas sėkmingai pavyko. Paaiškinkit, juk Revolut turi licenziją Lietuvoje

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų situacija su Swedbank ir Revolut pavedimu atrodo sudėtinga ir gali atspindėti šiuolaikinius bankų ir finansinių technologijų įmonių (FinTech) santykius bei saugumo procedūras. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikėtų žinoti:

 1. Bankų Saugumo Politika: Tradiciniai bankai, tokie kaip Swedbank, turi griežtas saugumo procedūras ir politiką, skirtą kovai su pinigų plovimu ir finansiniais sukčiavimais. Kartais tai gali reikšti griežtus veiksmus, kai yra įtarimų dėl netikėtų ar neįprastų pavedimų.

 2. Revolut Licencija: Nors Revolut iš tiesų turi Europos Sąjungos banko licenciją, kuri suteikta per Lietuvos banką, kai kurie tradiciniai bankai gali turėti savo vidines taisykles ir nuostatas dėl operacijų su FinTech įmonėmis.

 3. Pervedimų Apribojimai: Kai kurie bankai gali nustatyti apribojimus ar įspėjimus dėl didelių sumų pervedimų į FinTech įmones, kaip prevencinę priemonę prieš galimą sukčiavimą ar neteisėtą veiklą.

 4. Komunikacija su Banku: Jei susiduriate su panašiomis problemomis, svarbu aiškiai ir atvirai bendrauti su savo banku. Išsiaiškinkite jų politiką ir reikalavimus dėl tokių pavedimų.

 5. Alternatyvos ir Sprendimai: Jei pavedimai į Revolut yra svarbūs jūsų finansinėms operacijoms, galite apsvarstyti alternatyvas, pavyzdžiui, kitą banką arba finansų įstaigą, kuri turi lankstesnę politiką dėl FinTech.

 6. Teisiniai Aspektai: Nors bankai turi teisę nustatyti savo vidines taisykles, jie taip pat privalo laikytis teisės aktų ir klientų teisių. Jei manote, kad jūsų teisės buvo pažeistos, galite kreiptis į atitinkamas finansinių paslaugų priežiūros institucijas.

Atminkite, kad kiekvienas atvejis yra unikalus, ir svarbu įvertinti visus aspektus, susijusius su jūsų finansinėmis operacijomis ir banko reikalavimais.

+3Buvo naudinga
Neringa

Noriu atsisakyti revoliut, kaip tai padaryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint atsisakyti „Revolut“ sąskaitos, jums reikės atlikti keletą veiksmų. Pradėkite nuo visų likučių perkėlimo iš „Revolut“ sąskaitos į kitą banko sąskaitą arba išgryninimo. Įsitikinkite, kad atšaukiate visas prenumeratas ar nuolatinius mokėjimus, kurie yra susieti su jūsų „Revolut“ sąskaita.

Toliau kreipkitės į „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrių per jų programėlę. Paprašykite jų uždaryti jūsų sąskaitą. Jie gali paprašyti pateikti tam tikrą informaciją ar dokumentus, kad patvirtintumėte šį prašymą. Kai jūsų prašymas bus apdorotas, gausite patvirtinimą, kad jūsų sąskaita uždaryta.

Po sąskaitos uždarymo sunaikinkite savo „Revolut“ kortelę, supjaudami ją į gabalus, ypač dėmesį skiriant mikroschemai ir juostelei su informacija.

Atminkite, kad atšaukus „Revolut“ sąskaitą, negrįžtamai prarasite prieigą prie visų jos duomenų ir operacijų istorijos, todėl prieš tai įsitikinkite, kad esate išsaugoję visą reikalingą informaciją.

+3Buvo naudinga
Darius

Turiu dolerius grynais, kaip galėčiau juos pervesti į savo sąskaitą? Norėčiau, kad doleriai pakliūtų į sąskaitą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint pervesti JAV dolerius grynaisiais į savo banko sąskaitą Lietuvoje, reikia atlikti keletą veiksmų. Pirmiausia, turite apsilankyti banke, kuriame turite sąskaitą, ir atsinešti su savimi dolerius, kuriuos norite įnešti. Paprašykite banko darbuotojo įnešti dolerius į jūsų sąskaitą. Kai kurie bankai gali pirmiausia konvertuoti dolerius į eurus pagal esamą valiutos keitimo kursą prieš įnešant juos į jūsų sąskaitą.

Būkite pasiruošę, kad už valiutos keitimą gali būti taikomi banko nustatyti keitimo kursai ir komisiniai mokesčiai. Taip pat galite būti paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, ypač jei įnešama didesnė pinigų suma. Bankai privalo laikytis pinigų plovimo prevencijos taisyklių, todėl gali reikėti paaiškinti pinigų kilmę, ypač įnešant didesnes sumas.

Po pinigų įnešimo įsitikinkite, kad jūsų banko sąskaitos būklė atnaujinta ir pinigai sėkmingai įnešti. Jeigu jūsų bankas neteikia šios paslaugos arba komisiniai mokesčiai yra per dideli, galite kreiptis į specializuotas valiutos keityklas, kurios gali konvertuoti dolerius į eurus. Vėliau gautus eurus galėsite įnešti į savo banko sąskaitą.

+3Buvo naudinga
Jolanta

Ar gali bankas duoti informacija apie mano sąskaitą to prašančioms instancijoms?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Bankai turi laikytis griežtų privatumo ir konfidencialumo taisyklių, susijusių su klientų sąskaitų informacija. Jie negali atskleisti informacijos apie jūsų banko sąskaitą trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, išskyrus tam tikras išimtis, kurias numato įstatymai. Pavyzdžiui, bankai gali teikti informaciją apie sąskaitas teisėsaugos institucijoms, mokesčių administratoriams ar kitiems valstybės organams, jeigu tai yra reikalaujama pagal teisės aktus, pvz., vykdant tyrimą arba siekiant užtikrinti mokesčių surinkimą.

Taip pat yra atvejų, kai bankai gali atskleisti informaciją remiantis teismo sprendimu ar kitais teisės aktų nustatytais pagrindais. Tačiau tokie atvejai yra griežtai reguliuojami ir bankai turi laikytis nustatytų procedūrų.

Svarbu žinoti, kad bankai neatskleidžia jūsų asmeninės finansinės informacijos be pagrindo arba be teisinių reikalavimų. Jeigu turite abejonių ar klausimų dėl jūsų sąskaitos privatumo, visada galite kreiptis į savo banką ir paprašyti išsamių paaiškinimų.

+3Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, Norėčiau informacijos dėl norvegiško banko. Išvykstu iš Norvegijos su visam, turėsiu parodyti išvykimą, bet dar vis reikia turėti man norvegišką sąskaitą atidarytą. Ar išsiregistravus iš Norvegijos neuždarys banko sąskaitos automatiškai? Pagarbiai, Martynas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų situacijoje, kai išvykstate iš Norvegijos, svarbu žinoti, kad išsiregistravimas iš šalies automatiškai neuždaro jūsų banko sąskaitos. Banko sąskaitos būsena paprastai priklauso nuo banko taisyklių ir politikos, o ne nuo jūsų registracijos ar gyvenamosios vietos statuso.

Tačiau, išvykstant iš Norvegijos ir išsiregistravus, kai kurie bankai gali reikalauti atnaujinti jūsų asmens duomenis arba pateikti papildomą informaciją apie jūsų naują gyvenamąją vietą. Tai daroma siekiant atitikti įvairias finansines reguliacijas ir užkirsti kelią pinigų plovimui bei kitoms nelegalioms veikloms.

Rekomenduoju susisiekti su savo banku Norvegijoje ir aptarti savo būsimą išvykimą. Jums reikės išsiaiškinti, ar ir toliau galėsite naudotis savo sąskaita, kokie bus reikalavimai duomenų atnaujinimui, ir ar yra kokių nors specifinių procedūrų, susijusių su sąskaitos naudojimu nebegyvenant Norvegijoje. Taip pat svarbu paklausti apie galimus mokesčius ar apribojimus, kurie galėtų būti taikomi ne rezidentams.

Kai kurie bankai gali siūlyti specialias paslaugas ar sąskaitų tipus užsienio klientams, todėl verta pasidomėti šiomis galimybėmis. Įsitikinkite, kad visi reikiami dokumentai ir informacija bus pateikti laiku, kad išvengtumėte bet kokių nesklandumų su savo banko sąskaita ateityje.

+3Buvo naudinga
tomas

sveiki, noreciau suzinoti, ar lt anstoliai mato norvegiska banko saskaita, dekui

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki! Lietuvos antstoliai paprastai neturi tiesioginės prieigos prie užsienio, įskaitant Norvegijos, bankų sąskaitų. Antstolių veikla ir galimybės vykdyti skolų išieškojimą yra ribojamos šalies, kurioje jie veikia, teisės aktų. Tai reiškia, kad Lietuvoje veikiantys antstoliai negali tiesiogiai matyti ar užblokuoti sąskaitų, esančių Norvegijos bankuose.

Tačiau yra keletas svarbių aspektų, kuriuos reikia žinoti:

 1. Tarptautinis bendradarbiavimas: Nors tiesioginės prieigos prie užsienio banko sąskaitos neturima, esant rimtiems skolų atvejams, Lietuvos antstoliai gali bendradarbiauti su užsienio teisėsaugos institucijomis. Tai gali apimti oficialius prašymus per teisminę sistemą arba kitas tarptautines teisines procedūras.

 2. Teisinių procesų sudėtingumas: Bet kokie veiksmai, susiję su skolų išieškojimu užsienyje, yra daug sudėtingesni ir ilgesni. Tai reikalauja tarptautinių teisinių procesų, kurie gali būti sudėtingi ir brangūs.

 3. Skolininko privalomumas informuoti: Atminkite, kad kai kuriais atvejais skolininkai gali būti teisiškai įpareigoti informuoti apie savo finansines sąskaitas užsienyje. Nors tai priklauso nuo konkrečios situacijos ir taikomų teisės aktų.

Todėl, nors tiesioginės prieigos prie Norvegijos banko sąskaitos Lietuvos antstoliai neturi, vis tiek yra tam tikrų teisinių mechanizmų, kuriuos jie gali panaudoti tarptautiniu lygmeniu. Jeigu jūsų situacija yra susijusi su skolomis ar antstolio veikla, rekomenduočiau kreiptis į teisininką, kad gautumėte tikslesnę ir situacijai pritaikytą informaciją.

+3Buvo naudinga
Aušra

Neįgalus vaikas, sukakus 18 metų, Sodros išmokas gali gauti tik į savo banko sąskaitą. Bankas atsisako atidaryti jam sąskaitą, nes jis negali skaityti, pasirašyti (nustatytas autizmo spektras). Kokiu būdu jam gauti šalpos išmokas?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Alfonsas

Sveiki, pasiseke ir užsienio kazino laimėjau ne menka suma, taigi norėčiau per skrill, pervesti į savo banko sąskaita, kokių įrodymų gali prireikti bankui, iš kur tos pajamos?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų