Usd

Usd. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „usd“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Daiva

Kur būtų galima iškeisti USD centus?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Deja, nežinau Lietuvoje vietų kur yra keičiami USD centai.

+3Buvo naudinga
Vytas

Ar galėčiau išsikeisti $$usa į eurus be bankų pagalbos, tiesiogiai su žmonėmis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytai, dėkui už klausimą. Deja, bet nežinau tokių žmonių ir negaliu rekomenduoti. Bet kokiu atveju siūlyčiau naudotis keityklomis ar bankais dėl saugumo.

+6Buvo naudinga
Danutė

Sveiki, gal galite priminti, koks maždaug buvo dolerio kursas palyginus su litu 2008m. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danute, dėkui už klausimą. Nuo 2002 m. iki 2014 m. 1 euras buvo lygus 3,4528 lito. Tad galite paanalizuoti pasinaudojusi Bankai.lt EUR/USD grafiku, vietoj 1 eur skaičiuodami, kad ten yra 3,4528 lito. Analizuoti galite šioje dolerio kurso grafiko nuorodoje. Tad atsakant konkrečiai į Jūsų klausimą 2008 sausio 2 d. 1 EUR buvo lygus 1,4688 USD, taigi 3,4528 litų buvo lygūs 1,4688 dolerio.

+5Buvo naudinga
Vaiva

Sveiki, Kur ir kokiu kursu galima iškeisti USD centus? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaiva, dėkui už klausimą. Deja, šiuo metu Lietuvoje nežinau bankų ar valiutų keityklų kur yra keičiami JAV dolerio centai. Jeigu sužinosime, tuomet papildysime šį atsakymą ir gausite informaciją el. paštu. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rasa

Sveiki, pageidaučiau sužinoti LR cirkuliavusio rublio ir USD keitimo kursą Lietuvos banke 1991 m. Kaip atsakymas tenkintų ir autoritetingo šaltinio nuoroda internete. Ačiū. Pagarbiai, Rasa

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Pagal 1991 m. kovo 21 d. nutarimą buvo patvirtinti rublio ir konvertuojamų valiutų skaičiuojamieji ir laikinieji rinkos kursai. Vadovaujantis jais, nustatyta:

  • 1 JAV doleris = 2 rubliai (Skaičiuojamasis kursas);
  • 1 JAV doleris = 20 rublių (Laikinasis rinkos kursas).

Pilną nutarimą galite perskaityti čia.

+5Buvo naudinga
Rita

Noriu keisti 1000$ į eurus brangiausiai, kuris bankas keičia?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurele
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą, kadangi kursai nuolat keičiasi, tad rekomenduoju pasinaudoti euro-dolerio valiutų skaičiuokle čia, kur kursai keičiasi gyvai. Šiai dienai grynais pinigais palankiausia būtų parduoti 1000 USD čia: Meridian Trade banke, Citadele banke, Currexprime valiutų keitykloje, Medicinos banke.

+4Buvo naudinga
Monika

Sveiki, kuriame banke galim iškeisti eurus į Maroko dirhamas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deja, Lietuvoje veikiančiuose bankuose nei nusipirksite nei parduosite Maroko dihramų.

+3Buvo naudinga
Gediminas

Maroko valiuta yra draudžiama išvežti iš šalies, todėl aerouoste keisite į vietinę valiuta, o atgal vykdami, jei liks priduosite atgal, šiaip atsiskaityti galite usd, eur, gb. Vidutiniškai vienas euras prie dešimt

+4Buvo naudinga
Bernarda

Laba diena, norėčiau paklausti kada verta parduoti dolerius, kai dolerio kursas aukštas ar žemas? Kada gaučiau daugiau eurų? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Bernarda, dėkui už klausimą. Pateiksiu pavyzdį, kuris manau atsakys į Jūsų klausimą:

Pavyzdys. Kai EUR/USD (euro ir JAV dolerio santykis) valiutų kursas yra 1,05 Jūs gausite daugiau eurų už JAV dolerius nei jeigu šis kursas būtų 1,1. Jeigu remiantis šiuo pavyzdžiu, tuomet reiškia, kad kuo žemesnis kursas, tuo daugiau eurų gausite už JAV dolerius. Šiuo metu EUR/USD valiutų kursas yra 1,095.

+15Buvo naudinga
Romas

Laba diena, šiandien telefonu kalbėjome apie turimą 1993 metų 100 usd banknotą ir tai, kad keityklose bankų aparatai pritaikyti naujo pavyzdžio banknotams. Kur galima būtų patikrinti šį banknotą?

Atsakyti Dalintis
Milda Žikevičiūtė, Ekspertė
DNB bankas

Informuojame, kad banknotai, kuriuos pateikėte, DNB banke yra keičiami. Patiksliname, kad nuo 1963 m. iki 2013m. laidos metų JAV dolerių banknotai taip pat yra keičiami.

+6Buvo naudinga
Jūratė Kuklytė, Kontaktų centro vadybininkė
Šiaulių bankas

JAV dolerių banknotai, išleisti nuo 1963 metų, yra keičiami tuo atveju, jeigu yra patikrinamas jų tikrumas per specialų valiutos tikrinimo įrenginį ir gaunamas teigiamas atsakymas, jog banknotas yra nepadirbtas.

+2Buvo naudinga
Valdonė Mockevičienė, Konsultacijų centras
Danske Bank

Informuojame, kad 1993 m 100 JAV dolerių banknotus bankas keičia.

+2Buvo naudinga
Rasa Varanauskaitė, Vadybininkė
Citadele bankas

Atsakydami į Jūsų užklausą informuojame, kad Jūsų pateiktas JAV dolerio (USD) banknotas yra galiojantis ir būtų pakeistas Jums atvykus į bet kurį AB „Citadele“ banko skyrių.

+4Buvo naudinga
Konsultacijų centras
Swedbank bankas

Laba diena, šį banknotą galėsite iškeisti Swedbank padalinyje į pageidaujamą valiutą.

+3Buvo naudinga
Halina Petrulevič
EXCHANGELT

Currexprime valiutos keityklose galima patikrinti JAV dolerių banknotus nuo 1963 metų bei iškeisti į bet kokią kitą valiutą iš 42 siūlomų.

+3Buvo naudinga
Ramunas

Noriu paklaust kas kokį laiko intervalą atnaujinat valiutų kursus, aš pastebiu pas jus beveik paros vėlavimą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramūnai, oficialūs valiutų kursai, kuriuos skelbia ECB (Europos centrinis bankas), pas mus portale atsinaujina tuomet, kai atnaujina ir ECB, t.y. kiekvieną darbo dieną 15.05 val. ir tik vieną kartą paroje (ECB taisyklė skelbti vieną kartą 15.05 val. kiekvieną darbo dieną, pagal tuo metu biržoje fiksuotą valiutų porų kursą), nors valiutų kursai nuolat keičiasi ir prekyba biržoje vyksta 24 val. per parą darbo dienomis.

Buhalteriniai valiutų kursai pateikiami dar kitaip, jie yra viena diena vėluojantys nei oficialūs valiutų kursai - t.y. jeigu oficialus EUR/USD kursas šiandien yra 1,0809, tai rytojaus buhalterinis kursas bus analogiškas šiandienos oficialiam valiutų kursui t.y. 1,0809.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų