Atsidariau individualią įmonę Norvegijoje, kaip atsidaryti saskaitą banke?

Sveiki, atsidariau individualia imone Norvegijoje, kaip atsidaryti saskaita banke? Bankas reikalauja ID numerio, policija reikalauja saskaitos Norvegijoje! Taip ir istriges uzdaram rate. Darbo turiu, lesos mokamos i Lt saskaita, bet tai nepatogu nei man, nei buchalterinei imonei kuri tvarko mano dokumentacija

Arunas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arūnai, dėkui už klausimą. Manau, kad reikėtų vietoje gyvenančio teisininko pagalbos ir padėtų sutvarkyti. Kai kuriais atvejais gali būti į netinkamą banką kreipėtės, bet paprasčiausiai būtų gauti visus dokumentus.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų