Įmonė norvegijoje

Įmonė norvegijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „įmonė norvegijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ieva

Sveiki, Ar gali Lietuvoje registruota įmonė atsidaryti banko sąskaitą Norvegijoje?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Arunas

Sveiki, atsidariau individualia imone Norvegijoje, kaip atsidaryti saskaita banke? Bankas reikalauja ID numerio, policija reikalauja saskaitos Norvegijoje! Taip ir istriges uzdaram rate. Darbo turiu, lesos mokamos i Lt saskaita, bet tai nepatogu nei man, nei buchalterinei imonei kuri tvarko mano dokumentacija

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arūnai, dėkui už klausimą. Manau, kad reikėtų vietoje gyvenančio teisininko pagalbos ir padėtų sutvarkyti. Kai kuriais atvejais gali būti į netinkamą banką kreipėtės, bet paprasčiausiai būtų gauti visus dokumentus.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų