sąskaitą turiu tik po telefono remonto negaliu įeiti į savo Revolut paskyrą

Labas, sąskaitą turiu tik po telefono remonto negaliu įeiti į savo paskyrą , reikalauja atsidaryti nauja arba rašo kad mato ir prašo duomenų iš naujo nors telefono numeris tas pats , užpildau iki pašto adreso o kai jį užrašau rašo toks paštas jau yra naudojamas įveskite kita pašta ir taip jau 3-čias mėnuo net negaliu daryti pavedimų!!?!??? Tad tenka naudotis konkurentų sąskaitomis viėtoje LT Revoliut o tai sudaro nemenkus nepatogumus. Tikiuosi greitos pagalbos.

Dainius
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų