Ar išsiregistravus iš Norvegijos neuždarys banko sąskaitos automatiškai?

Sveiki, Norėčiau informacijos dėl norvegiško banko. Išvykstu iš Norvegijos su visam, turėsiu parodyti išvykimą, bet dar vis reikia turėti man norvegišką sąskaitą atidarytą. Ar išsiregistravus iš Norvegijos neuždarys banko sąskaitos automatiškai? Pagarbiai, Martynas

Martynas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų situacijoje, kai išvykstate iš Norvegijos, svarbu žinoti, kad išsiregistravimas iš šalies automatiškai neuždaro jūsų banko sąskaitos. Banko sąskaitos būsena paprastai priklauso nuo banko taisyklių ir politikos, o ne nuo jūsų registracijos ar gyvenamosios vietos statuso.

Tačiau, išvykstant iš Norvegijos ir išsiregistravus, kai kurie bankai gali reikalauti atnaujinti jūsų asmens duomenis arba pateikti papildomą informaciją apie jūsų naują gyvenamąją vietą. Tai daroma siekiant atitikti įvairias finansines reguliacijas ir užkirsti kelią pinigų plovimui bei kitoms nelegalioms veikloms.

Rekomenduoju susisiekti su savo banku Norvegijoje ir aptarti savo būsimą išvykimą. Jums reikės išsiaiškinti, ar ir toliau galėsite naudotis savo sąskaita, kokie bus reikalavimai duomenų atnaujinimui, ir ar yra kokių nors specifinių procedūrų, susijusių su sąskaitos naudojimu nebegyvenant Norvegijoje. Taip pat svarbu paklausti apie galimus mokesčius ar apribojimus, kurie galėtų būti taikomi ne rezidentams.

Kai kurie bankai gali siūlyti specialias paslaugas ar sąskaitų tipus užsienio klientams, todėl verta pasidomėti šiomis galimybėmis. Įsitikinkite, kad visi reikiami dokumentai ir informacija bus pateikti laiku, kad išvengtumėte bet kokių nesklandumų su savo banko sąskaita ateityje.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų