Norvegiška sąskaita

Norvegiška sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Norvegiška sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Martynas

Sveiki, Norėčiau informacijos dėl norvegiško banko. Išvykstu iš Norvegijos su visam, turėsiu parodyti išvykimą, bet dar vis reikia turėti man norvegišką sąskaitą atidarytą. Ar išsiregistravus iš Norvegijos neuždarys banko sąskaitos automatiškai? Pagarbiai, Martynas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų situacijoje, kai išvykstate iš Norvegijos, svarbu žinoti, kad išsiregistravimas iš šalies automatiškai neuždaro jūsų banko sąskaitos. Banko sąskaitos būsena paprastai priklauso nuo banko taisyklių ir politikos, o ne nuo jūsų registracijos ar gyvenamosios vietos statuso.

Tačiau, išvykstant iš Norvegijos ir išsiregistravus, kai kurie bankai gali reikalauti atnaujinti jūsų asmens duomenis arba pateikti papildomą informaciją apie jūsų naują gyvenamąją vietą. Tai daroma siekiant atitikti įvairias finansines reguliacijas ir užkirsti kelią pinigų plovimui bei kitoms nelegalioms veikloms.

Rekomenduoju susisiekti su savo banku Norvegijoje ir aptarti savo būsimą išvykimą. Jums reikės išsiaiškinti, ar ir toliau galėsite naudotis savo sąskaita, kokie bus reikalavimai duomenų atnaujinimui, ir ar yra kokių nors specifinių procedūrų, susijusių su sąskaitos naudojimu nebegyvenant Norvegijoje. Taip pat svarbu paklausti apie galimus mokesčius ar apribojimus, kurie galėtų būti taikomi ne rezidentams.

Kai kurie bankai gali siūlyti specialias paslaugas ar sąskaitų tipus užsienio klientams, todėl verta pasidomėti šiomis galimybėmis. Įsitikinkite, kad visi reikiami dokumentai ir informacija bus pateikti laiku, kad išvengtumėte bet kokių nesklandumų su savo banko sąskaita ateityje.

+3Buvo naudinga
tomas

sveiki, noreciau suzinoti, ar lt anstoliai mato norvegiska banko saskaita, dekui

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki! Lietuvos antstoliai paprastai neturi tiesioginės prieigos prie užsienio, įskaitant Norvegijos, bankų sąskaitų. Antstolių veikla ir galimybės vykdyti skolų išieškojimą yra ribojamos šalies, kurioje jie veikia, teisės aktų. Tai reiškia, kad Lietuvoje veikiantys antstoliai negali tiesiogiai matyti ar užblokuoti sąskaitų, esančių Norvegijos bankuose.

Tačiau yra keletas svarbių aspektų, kuriuos reikia žinoti:

  1. Tarptautinis bendradarbiavimas: Nors tiesioginės prieigos prie užsienio banko sąskaitos neturima, esant rimtiems skolų atvejams, Lietuvos antstoliai gali bendradarbiauti su užsienio teisėsaugos institucijomis. Tai gali apimti oficialius prašymus per teisminę sistemą arba kitas tarptautines teisines procedūras.

  2. Teisinių procesų sudėtingumas: Bet kokie veiksmai, susiję su skolų išieškojimu užsienyje, yra daug sudėtingesni ir ilgesni. Tai reikalauja tarptautinių teisinių procesų, kurie gali būti sudėtingi ir brangūs.

  3. Skolininko privalomumas informuoti: Atminkite, kad kai kuriais atvejais skolininkai gali būti teisiškai įpareigoti informuoti apie savo finansines sąskaitas užsienyje. Nors tai priklauso nuo konkrečios situacijos ir taikomų teisės aktų.

Todėl, nors tiesioginės prieigos prie Norvegijos banko sąskaitos Lietuvos antstoliai neturi, vis tiek yra tam tikrų teisinių mechanizmų, kuriuos jie gali panaudoti tarptautiniu lygmeniu. Jeigu jūsų situacija yra susijusi su skolomis ar antstolio veikla, rekomenduočiau kreiptis į teisininką, kad gautumėte tikslesnę ir situacijai pritaikytą informaciją.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Esu anksčiau dirbęs Norvegijoje ir turiu norvegiška sąskaitą ir noriu jie uždaryti ką reikia daryti

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
donatas

Laba diena, atsidariau Norvegijoje spare banke sąskaitą, bandžiau atsidaryti elektronine bankininkyste, bet mano kodo galiojimas pasibaigęs, one time pasword, kaip galėčiau gauti naują?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, kreipkitės į Spare banką.

+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki, norėjau sužinoti kiek maždaug nuskaičiuos pinigų už pervedimą į norvegiška saskaitą pervedus 400e?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo banko iš kurio pervedinėsite, kiekvienas bankas turi savo įkainius, tad pasiteiraukite ir sužinokite.

+6Buvo naudinga
Daiva

Sveiki. Yra tokia situacija. As jau esu lietuvoj ir siu metu mokescius turejo pravesti y norvegiska saskaita bet beda ta kad uzsiblokavusi kortele ir el bankininkyste. Bei banke sake jog neranda mano saskaitos nors 2metus naudojausi sia saskaita. Ka tokiu atveju reikia daryti? Nebezadu vykti y norvegijos karalyste. Aciu lauksiu atsakymo.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Vienintelis būdas susitvarkyti reikalus tiesiogiai bendraujant su banku. Bandykite susisiekti el. paštu ar telefonu, pasiteiraukite banko, kokie yra galimi sprendimai.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, kiek laiko užtrunka pervedimas į Revolut sąsk. iš Norvegiškos INDRE SOGN SPAREBANK sąsk.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Iki 2-3 darbo dienų.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki. Prieš keletą metų buvau Norvegijoje, dirbau tris mėnesius ir turėjau 4 mėnesių laikiną Norvegišką banko kortelę, elektroninės nedavė. Šiuo metu gražinuosi mokesčius, tie mano mokesčiai yra pervesti į Norvegišką sąskaitą, bet kadangi kortelė nebegalioja, tai jų negaliu išsiimti. Jie manęs prašo patvirtinimo paso kopijos ir rašo kad tai gali padaryti bankai ambasados ir kitos institucijos. Kur iš tikrųjų kreiptis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis ten, kur sako šio banko atstovai. Tiesiog pasikalbėkite su banku ir išsiaiškinkite išsamiai reikalavimus kokių reikia, kad pinigai būtų pervesti į Jūsų sąskaitą. Ir juos įvykdykite.

+4Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, Norėčiau paklausti apie pinigų pervedimą iš Lietuvos banko sąskaitos į Norvegijos banko saskaitą. Kokia valiuta labiau apsimoka pervesti pinigus? Eurais ar pirma juos konvertuoti Lietuvos banke į Norvegiskas kronas ir tada pervesti į Norvegišką saskaitą? Lauksiu Jūsų atsakymo.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo banko ir jo įkainių, bet manau, kad geriau pervesti eurais į Norvegiško banko eurinę sąskaitą ir iš ten konvertuoti į Norvegijos kronas. Taip išvengsite tarptautinio pinigų pervedimo mokesčio, kurį turėtumėte mokėti pervesdami Norvegijos kronomis. Sutaupysite ant komisinio. Nebent Norvegijos banko keitimo kursas yra labai prastas, tada galbūt apsimoka konvertuoti Lietuvos banke ir daryti tarptautinį pavedimą.

Pasinaudokite valiutos skaičiuokle ir palyginkite kursus Lietuvoje su savo Norvegiško banko kursais. Tarptautinių pinigų pervedimo įkainius rasite taip pat Bankai.lt portale.

+11Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų