Sąskaitos atidarymas

Sąskaitos atidarymas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sąskaitos atidarymas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Olegas

Gal malonėtumėte batarpiškai pakonsultuoti del darbo su Revolut banku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žinoma, mielai suteiksiu konsultaciją dėl darbo su „Revolut“ banku. „Revolut“ yra moderni finansų technologijų įmonė, kuri teikia įvairias bankininkystės paslaugas ir dėl savo banko licencijos Europoje siūlo dar daugiau galimybių. Štai keletas pagrindinių aspektų ir patarimų, kaip efektyviai naudotis „Revolut“ paslaugomis:

 1. Sąskaitos Atidarymas ir Valdymas: „Revolut“ siūlo greitą ir paprastą sąskaitos atidarymo procesą per mobiliąją programėlę. Jūs galite lengvai valdyti savo finansus, peržiūrėti sąskaitos išrašus, keisti pinigus įvairiose valiutose ir planuoti biudžetą.

 2. Tarptautiniai Pervedimai: „Revolut“ leidžia atlikti tarptautinius pinigų pervedimus su mažesniais mokesčiais nei tradiciniai bankai ir dažnai siūlo palankius valiutos keitimo kursus.

 3. Debetinės ir Kreditinės Kortelės: „Revolut“ siūlo debetines korteles, kurias galima naudoti visame pasaulyje. Tai ypač patogu keliaujant ar atsiskaitant užsienio valiuta.

 4. Investavimo Galimybės: „Revolut“ taip pat siūlo investavimo paslaugas, įskaitant akcijų pirkimą ir pardavimą tiesiai per jų programėlę.

 5. Saugumo Funkcijos: „Revolut“ siūlo įvairias saugumo funkcijas, pavyzdžiui, galimybę blokuoti ir atblokuoti savo kortelę, nustatyti išlaidų limitus ir gauti pranešimus apie atliktus mokėjimus.

 6. Klientų Aptarnavimas: Nors „Revolut“ daugiausiai orientuotas į skaitmenines paslaugas, jie siūlo klientų aptarnavimą per programėlę, kur galite gauti pagalbą ir atsakymus į savo klausimus.

 7. Atsakingas Naudotojimas: Svarbu atidžiai stebėti savo finansus ir nenaudoti daugiau lėšų, nei galite sau leisti, ypač naudojant kreditines funkcijas.

Atminkite, kad „Revolut“, kaip ir bet kuri kita finansinė įstaiga, reikalauja atsakingo naudojimosi ir tinkamo savo finansų valdymo. Jei turite konkrečių klausimų ar situacijų, visuomet galite kreiptis į „Revolut“ klientų aptarnavimą per jų programėlę.

+3Buvo naudinga
GENOVAITE

Ar galiu atsidaryti SEB banke sąskaita internetu? Nes dabar esu Anglijoje

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Genovaite, deja internetu SEB sąskaitos atidaryti negalite, turite atvykti į skyrių.

+3Buvo naudinga
Vaidas Stankūnas

Noriu atsidaryti saskaita

Buvo naudinga
Lukas

Sveiki, noriu atsidaryti banko saskaitą Norvegijoje, gal galima plačiau apie visą procedūrą. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko, gali būti skirtingi reikalavimai. Rekomenduočiau nuvykti į banką su savo pasu ir pasiteirauti tiesiogiai.

+5Buvo naudinga
Paulius

Sveiki,jkuriame banke galiu atsidaryti sąskaitą, nors dirbu Lietuviškoj firmo ir esu į Švedija išsiųstas komandiruotę dviem metam.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Galite atsidaryti bet kuriame Lietuvos banke, internetu galite atsidaryti Paysera.

+3Buvo naudinga
Sandra

Labas vakaras, norėjau paklausti kokią sąskaitą būtų lengviausia atsidaryti Lietuvoje, nes pardavus nekilnojamą turtą norėsiu persivesti pinigus į UK sąskaitą, tai nežinau kaip geriau pasielgti, neturint didelių nuostolių. Iš anksto dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Visas sąskaitas lengva atsidaryti. Internetu, gana paprasta atsidaryti Paysera sąskaitą.

+4Buvo naudinga
Danguole

Labas vakaras. Norečiau pasikonsultuoti dėl kronų pakeitimo į eurus: ketinu grįžti į Lietuvą ir nežinau kaip protingiau pasielgti - ar kronas vežtis grynais ir keistis Lietuvos bankuose ar Norvegojoje eiti į banką ir prašyti, kad pinigus pervestų į Paypal saskaitą, o iš jos į Lietuvišką? Ką patartumėte, kad išlaidos būtų minimalios?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danguole, dėkui už klausimą. Neturime informacijos apie visų Norvegijoje veikiančių bankų EUR/NOK kursą. Tačiau palyginus EUR/NOK kursą Norvegijoje veikiančiame DNB banke su Lietuvoje veikiančiais bankais, matosi, kad Norvegijoje esančiame DNB kursas palankesnis negrynais pinigais, tad verta atsidaryti sąskaitą ten ir išsikeisti negrynais kronas į eurus ir po to daryti eurais pavedimą į lietuvišką banką. Bet priklauso nuo sumos, kuo didesnė suma, tuo labiau apsimokės, juk kainuos ir sąskaitos atidarymas ir pervedimas ir kt.

Jeigu keičiama suma mažesnė ir palankesnio kurso skirtumas nepadengia pavedimo išlaidų į Lietuvą, tuomet siūlau vežtis grynais ir keistis Lietuvoje. Geriausią Norvegijos kronos kursą siūlantį banką ar valiutų keityklą rasite čia.

+8Buvo naudinga
Kronas

Labas, aš darau taip ir visiems patariu tai pigiausia atsidarai paysera sąskaitą ir Kronas iš Norvegijos savo sąskaitos pervedu į paysera tai kainuoja tiktai 2kronas paskui konvertuoju į eurus paysera visa laiką geriausias kursas net norvegijos spare bankas kuriame mano saskaita blogesni kursą siūlo

+13Buvo naudinga
Eglė

Kiek kainuoja pinigų išėmimas Lietuvoje iš Norvegijos Hemne Spare banko kortelės.

+50Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų