Kur galima iškeisti įplyšusius dolerius (Vilniuje arba Klaipėdoje)?

Kur galima iškeisti įplyšusius dolerius (Vilniuje arba Klaipėdoje)?

Marina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Įplyšusius dolerius Vilniuje arba Klaipėdoje galima iškeisti įvairiose valiutų keityklose Valiuta24.lt, Florinus ar kt.. Svarbu paminėti, kad ne visos keityklos gali priimti pažeistus ar įplyšusius banknotus, todėl rekomenduočiau iš anksto pasiskambinti į keletą keityklų ir pasitikrinti, ar jos priima tokio būklės valiutą. Taip pat galima kreiptis į bankus, kuriuose taip pat yra galimybė iškeisti pažeistus banknotus. Kiekviena keitykla ar bankas gali turėti skirtingas taisykles dėl pažeistų banknotų keitimo, todėl svarbu išsiaiškinti sąlygas iš anksto. Kartais gali būti taikomi tam tikri mokesčiai už pažeistų banknotų keitimą, todėl verta tai patikslinti prieš vykdant keitimą.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų