Dolerių keitimas Klaipėdoje

Dolerių keitimas Klaipėdoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dolerių keitimas Klaipėdoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marina

Kur galima iškeisti įplyšusius dolerius (Vilniuje arba Klaipėdoje)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Įplyšusius dolerius Vilniuje arba Klaipėdoje galima iškeisti įvairiose valiutų keityklose Valiuta24.lt, Florinus ar kt.. Svarbu paminėti, kad ne visos keityklos gali priimti pažeistus ar įplyšusius banknotus, todėl rekomenduočiau iš anksto pasiskambinti į keletą keityklų ir pasitikrinti, ar jos priima tokio būklės valiutą. Taip pat galima kreiptis į bankus, kuriuose taip pat yra galimybė iškeisti pažeistus banknotus. Kiekviena keitykla ar bankas gali turėti skirtingas taisykles dėl pažeistų banknotų keitimo, todėl svarbu išsiaiškinti sąlygas iš anksto. Kartais gali būti taikomi tam tikri mokesčiai už pažeistų banknotų keitimą, todėl verta tai patikslinti prieš vykdant keitimą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų