Banknotų galiojimas

Banknotų galiojimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „banknotų galiojimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Galina

Ar galioja 1997m Rusijos rublių banknotai dabar ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Galina, dėkui už klausimą. Turėtų dar galioti. Plačiau čia: http://www.cbr.ru/bank-notes_coins/banknotes_itm/?PrtId=banknotes_itm

+3Buvo naudinga
Deima

Labas. Norėčiau paklausti kas kiek metų keičiasi dolerių banknotai? Tarkim taupai daug metų namie, o pasirodo baigiasi pinigų galiojimas, ką daryti tokiu atveju?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deima, dėkui už klausimą. Galioja daugelis JAV dolerių banknotų leistų nuo 1963 metų. Banknotas turi turėti žalią, o ne raudoną štampą. Detalus atsakymas pateiktas čia. O apie kiekvienos valiutos galiojimo pabaigą ir keitimą būna informuojama ir duodamas ilgas laiko tarpas išsikeisti, tad reikia sekti informaciją. Beje, daugelio šalių centriniai bankai keičia jau nebegaliojančią valiutą, pvz. Lietuvoje, centrinis bankas jau negaliojančius litus keis neribotą laiką. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų