Bitcoin

Bitcoin. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „bitcoin“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
vytautas

Ar gali man į Luminor Banko sąskaitą Lietuvoje padaryti pavedimą 1,56 BTC? Kokiu būdu? Ar sąskaitoje (mano eurais) bus eurai ar BTC?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Arturas

Ar bitcoin legali kripto valiuta LT, jei taip kokie mokesčiai taikomi pardavus bitcoin, ačiū. Artūras.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Legali, Lietuvoje ji nedraudžiama, tik nereguliuojama ir jeigu prarasite Bitcoinus - Jūsų niekas neapgins. Mokesčiai už Bitcoin pirkimą-pardavimą yra taikomi nuo uždirbto pelno 15%.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų