BNP Paribas

BNP Paribas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „BNP Paribas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Danius

mano klausimas keistas, nes jaudinuosi dėl negautų pinigų, nors dar yra laiko. T.y. užvakar vakare pasiunčiau sau sumelę iš BNP Paribas į lietuvišką Swedbank. Šįvakar pasitikrinu, iš BNP pervedimas atliktas vakar, bet Swedbank nerodo jokių žinių apie pėdsaką.Tikiuosi, rytoj rytą gausiu pranešimą, kad pinigai parėjo, bet ar neturėtų būti žymelės, kad jie pakeliui? Ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų