Kur keisti svarus

Kur keisti svarus. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kur keisti svarus“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dale

Sveiki. Turiu 2007m. 20£ kupiuru. Ar jos dar galioja? Ar Lietuvoje jas galima issikeisti i eurus? Kur tai galima padaryti?Aciu.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Kristina

Sveiki, noriu pasiteirauti kur geriausiai būtų šiuo metu keisti Svarus (GBP)? Koks bankas siūlo geriausią kursą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Geriausią svaro kursą siūlantį banką ar valiutų keityklą galite sužinoti pasinaudoję unikaliu Bankai.lt įrankiu - kursų palyginimo sistema, kurioje pateikiami visų bankų ir valiutų keityklų valiutų kursai vienoje lentelėje, kurią galite susirūšiuoti pagal tai geriausią siūlomą kursą priklausomai ar perkate ar parduodate valiutą. Taip pat patogu yra naudotis ir svaro skaičiuokle, kuri ne tik apskaičiuos, bet ir iš karto parodys kur geriausia keisti svarą.

Pagal šios dienos duomenis svarus grynais pinigais geriausiu kursu superka Currexprime, o parduoda Medicinos bankas. Tačiau svaro kursas keičiasi, todėl reikia nuolat pasitikrinti. Mūsų sistemoje visų bankų ir keityklų kursai atnaujinami kas 30 minučių.

+3Buvo naudinga
Emilija

Sveiki, norint svarus išsikeisti į eurus, labiau apsimoka tai padaryti UK ar Lietuvoje? Ar nėra skirtumo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emilija, dėkui už klausimą. Deja, neturime visų UK veikiančių keityklų ir bankų valiutų kursų duomenų. Geriausius valiutų kursus galite sužinoti tik Lietuvoje veikiančiose valiutų keitimo vietose. Taigi, tikslaus atsakymo nepasakysiu, tačiau kursai tiek Lietuvoje, tiek UK yra panašūs.

+2Buvo naudinga
Ruslanas

Laba diena, planuoju vykti į Lietuvą, būtų įdomu su valiutos keitimu, žiūrėjau UK kursą, tai Western union 1 svaras tai 1.13 eur. Tai man įdomu Lietuvoj pasikeitė ant daug? Ar geriau keisti UK svarus į eurus?

Atsakyti
Regina

Siandien keiciantis svarus i Eurus uz viena svara dave 1.13 Klaipedoje keitykloje Vetrungeje,o nusiimant kortele is savo saskaitos Anglijoje 1.14 euro

+3Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ruslanai, ne vien tik Western union keičia Anglijoje valiutą. Pasidomėkite daugiau kur Anglijoje ir palyginkite su Lietuvoje siūlomu svaro kursu bankuose ir keityklose čia. Ten kur bus palankesnis kursas, ten ir keiskite. Svaro kursas pastarosiomis dienomis keičiasi labai greitai, tad turite nuolat stebėti.

+7Buvo naudinga
Raimonda

Sveiki. Turiu didžiausią galvos skausmą dėl šiuometinio svaro ir euro kurso. UK išstojus iš ES, kaip žinia svaro kursas krito labai žemai. Ką prognozuoja ekonomistai, svaras augs ar kris dar žemiau galutinai išstojus UK? Ar verta keisti svarus į eurus baiminantis dėl šios situacijos, ar verta laukti kol normalizuosis visa situacija tikėdamasi geriausio. Ačiū iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimonda, dėkui už klausimus. Taip, šiuo metu daugelį neramina šis klausimas. Turime labai konkretų atsakymą: kas bus ateityje niekas nežino, o spėlioti galime visi. Tiesiog reikia sekti rinkas, juk labai dažnai valiutų / finansų rinkas drebina vis nauji skandalai, o jų nenuprognozuosi, viskas bet kurią dieną gali apsiversti. Pažiūrėkite kokia buvo reakcija dėl Graikijos - euras krito, bet atsistatė, o tai įtakojo dar daugelis įvairių naujienų. Lygiai tas pats dabar su Didžiąja Britanija, vyksta labai daug dalykų, kur dar neaišku kaip čia bus, juk dar tik nubalsavo, bet neišstojo iš ES.

Siūlau paanalizuoti koks buvo svaro kursas per visą laikotarpį ir matysite, kad jis tai krenta tai kyla, tai nieko nuostabaus, kad ir vėl vyksta kažkokie veiksmai. Kaip bus ateityje tikrai niekas nežino ir sprendimus turite priimti ir nujausti pati, šioje situacijoje vieniems pasiseks, o kitiems nepasiseks teisingai pasirinkti.

+4Buvo naudinga
drew

Jei patinka rizikuot pameginkit apsvarstyti galimybe keisti i kita valiuta (ne € ir ne £)

+2Buvo naudinga
Irena

Sveiki. Norėčiau patarimo: pervedant valiutą iš Anglijos bankų į Lietuvos, kur naudingiau konvertuoti GBP į Eurus - Anglijoje ar Lietuvoje. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irena, dėkui už klausimą. Tiksliai negaliu atsakyti į šį klausimą, kadangi nežinau visų Anglijos bankų valiutų kursų. Reikia palyginti. Tačiau kiek permečiau didžiausius UK bankus, tai matau, kad Lietuvoje geresnis kursas. Geriausiai svarus į eurus negrynais pinigais keisti: Medicinos, Šiaulių, DNB, Citadele, Swedbank. Detaliau, peržiūrėkite svarų į eurus valiutų skaičiuoklę.

+8Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų