Sugadinti banknotai

Sugadinti banknotai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sugadinti banknotai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aurimas

Sveiki. Norėjau paklausti ar bankas keičia pinigus jeigu žiurkės juos sugadino kitaip tariant sugriaužė liko tik skutai kai kur net serijos numeriu pilnu nėra. Ar ekspertizė ir bankas padėtu man kaip nors susigrąžinti prarastus pinigus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Taip, reikėtų nuvežti pinigų likučius į Lietuvos banką ir pateikti ekspertizei, tik po tyrimo gausite tikslų atsakymą.

+3Buvo naudinga
Gediminas

Sveiki. Kur keičia sugadintus eurų banknotus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Sugadintus eurus keičia Lietuvos banko kasose Vilniuje ar Kaune. Jei kyla abejonių dėl banknotų tikrumo ar mokumo, turi būti atlikta mokumo ekspertizė. Tam jums reikės užpildyti prašymą (jį rasite ir Lietuvos banko kasose). Atsakymas apie tai, ar banknotas bus pakeistas ar ne, jums bus pateiktas ne vėliau kaip per 20 darbo dienų.

+6Buvo naudinga
Saulius

Sveiki. Noriu paklausti kur galėčiau išsikeisti apipiltus (išskalbtus) DB svarus? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sauliau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo banknotų sugadinimo lygio galite bandyti apsilankyti Currexprime valiutų keityklose, čia sugadinti banknotai superkami 30% mažesniu kursu. Galite bandyti išsikeisti ir Swedbank.

+4Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, norėjau išsikeisti spalvą pakeitusius eurus. (Ne dėmėtus, lyg būtų ištraukti iš bankomato, o išskalbtus švarke ir pakeitusius spalva, visos juostelės ir kodai matosi). Lietuvos banko puslapyje rašoma, kad visi komerciniai bankai keis sugadintas eurų kupiūras, tačiau kai kurie bankų padaliniai atsisakė keisti kupiūras, remdamiesi tuo, kad negali patikrinti ar šie eurai tikrai yra sugadinti ir kaip jie yra sugadinti. Todėl noriu užduoti klausimą, kur galėčiau išspręsti šią savo problemą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą ir išsamų situacijos aprašymą. Kaip rekomenduoja Lietuvos bankas, tai ir komerciniai bankai turėtų keisti susidėvėjusius banknotus. Galėtumėte parašyti kurie bankai ir padaliniai nekeičia - pasidomėtumėm detaliau.

Bankai yra komerciniai ir kartais turi savas taisykles, tad bet kokiu atveju susidėvėjusius banknotus išsikeisite Vilniuje arba Kaune esančiuose Lietuvos banko kasose.

Lietuvos banko komentaras dėl susidėvėjusių banknotų keitimo:

Lietuvos bankas ir komerciniai bankai nemokamai keis susidėvėjusius ir taip sugadintus banknotus:

  • suteptus, prirašinėtus, pripieštus, suplyšusius, perplėštus ar sugadintus kitaip, jeigu tai nėra tyčinis gadinimas;
  • banknotus, kurių likę daugiau kaip 50 % banknoto.

Eurų banknotai, kurių pateikiama 50 % arba mažiau kaip 50 % banknoto, gali būti keičiami, jeigu tokios banknoto dalies pateikėjas įrodo, kad trūkstama dalis buvo sunaikinta. Jie galės būti keičiami tik Lietuvos banke, atlikus ekspertizę.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų