Valiutų skaičiuoklė perkant valiutą

Šis valiutų skaičiuoklės tipas naudingas tuomet, kai norite nusipirkti banke ar valiutų keitykloje užsienio valiutą atsiskaitydami eurais. Žemiau esančioje valiutų skaičiuoklėje pasirinkite valiutą ir įveskite sumą kurią norite pirkti. Apačioje esantys rezultatai parodys, kuris bankas ar valiutų keitykla parduoda Jūsų pasirinktą valiutą pigiausiai. Valiutų skaičiuoklės rezultatai pateikiami grynais ir negrynais pinigais, lentelėje nurodant valiutos pardavimo kursus, o šalia pateikiamas ir oficialus ECB valiutos kursas. Prie kiekvieno banko ar valiutos keityklos matysite nuorodą „Keitimo vietos”, kurią paspaudus galėsite pamatyti valiutų keitimo vietų adresus.

Valiutų kursai
Sužinokite kokie šiuo metu yra Euro ir užsienio valiutų kursai, kuriuos nustato ECB.
Įveskite perkamą sumą
Perkama valiuta
Atsiskaitoma valiuta
EUR Euras
Valiutos

Pasirinkite perkamą valiutą

Valiutų kursai bankuose
ECB oficialus
kursas¹
Parduoda 1000
Pardavimo kursas
Parduoda 1000
Pardavimo kursas
Kur keisti?
Grynais pinigais
Valiutų kursai bankuose
Bankai
ECB kursas¹
Kur keisti?
Pardavimo kursas
Parduoda 1000
Duomenų nėra.
Negrynais pinigais
Valiutų kursai bankuose
Bankai
ECB kursas¹
Pardavimo kursas
Parduoda 1000
Duomenų nėra.
Duomenys atnaujinti 2024.02.25 01:54:23

Ši valiutos skaičiuoklė yra aktyviai naudojama ir yra vienas populiariausių įrankių Bankai.lt portale. Valiutų kursai šioje skaičiuoklėje yra nuolat atnaujinami, tad duomenys yra nuolat aktualūs, valiutų kursus atnaujiname kas 5 minutes. Labai patogu, kad valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris dalis, kur pagrindinė valiutų skaičiuoklė skaičiuoja pagal bendrus ECB ir forex valiutų kursus, o skaičiuoklėse perkant ar parduodant valiutą yra naudojami Lietuvoje veikiančių bankų ar valiutos keityklų kursų nuolat atnaujinami duomenys.

Populiariausios valiutos, kurias skaičiuoklėje konvertuoja lietuviai yra beabejo svarai, JAV doleriai, zlotai, rubliai bei skandinavijos šalių kronos. Šios valiutos yra iš karto įdiegtos Bankai.lt bendrojoje valiutų skaičiuoklėje, bet Jūs galite prisidėti ar išimti iš skaičiuoklės kurias tik norite valiutas. Tai universalus ir unikalus įrankis norint apskaičiuoti valiutų vertę bet kurios valiutos atžvilgiu. Pavyzdžiui įsidedate į valiutų skaičiuoklę 10 skirtingų valiutų, vedate į pasirinktos valiutos laukelį sumą, o skaičiuoklė automatiškai konvertuoja skaičiuoklėje pridėtas valiutas.

„Noriu pirkti” valiutos skaičiuoklė - kai reikia nusipirkti valiutą. Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2019 m. gruodžio mėnesio didieji bankai atsisakė keisti valiutą grynais pinigais ir nuo šiol valiuta grynais pinigais nebekeičiama didžiausiuose bankuose: SEB, Swedbank ir Luminor. Valiutą grynais pinigais keičia: Šiaulių, Citadele, Medicinos bankai ir valiutos keityklos EXCHANGE LT, TOP EXCHANGE, Valiuta24.lt ir JUNONALT. Taip pat yra ir kitų pavienių mažesnių keityklų, bet didžiausios yra išvardintos ir lyginamos Bankai.lt portale. Valiutos skaičiuoklė parodo visų bankų ir keityklų geriausius valiutų kursus, tereikia pasirinkti „Noriu pirkit” arba „Noriu parduoti” veiksmą.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų