Nordea bankas

Nordea bankas logotipas

„Nordea” bankas Lietuvoje veiklą pradėjo 2000 metais. Bankas Lietuvoje veikia kaip Švedijos banko „Nordea” filialas ir kai kurių reitingų duomenimis yra įvertintas kaip vienas saugiausių bankų pasaulyje. 2004 metais vykdydamas plėtrą Lietuvoje „Nordea” bankas įsigijo dalį Lietuvoje veikusio Lenkijos banko „Kredyt Bank” turto ir įsipareigojimų. „Nordea” bankas Lietuvoje agresyviai žengė į rinką siūlydamas itin palankias būsto ir verslo paskolų sąlygas, taip šiek tiek įnešdamas į bankų rinką šviežumo ir konkurencingumo.

Nordea

Šiuo metu „Nordea“ pagal valdomą turtą užima ketvirtą vietą tarp Lietuvoje veikiančių bankų ir yra vienas iš sparčiausiai augančių bankų, teikiantis visas pagrindines bankininkystės paslaugas privatiems ir verslo klientams. Verslo klientų segmente Nordea Bank AB Lietuvos skyrius žinomas kaip stambių projektų finansuotojas, siūlantis platų verslo klientams reikalingų ir individualiai pritaikomų paslaugų spektrą.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų