DNB būsto paskolos

DNB būsto paskolos logotipas

DNB bankas išduoda būsto paskolas, kurias finansuoja iki 85% įsigyjamo turto vertės ar kainos. DNB vienintėlis tarp Lietuvos bankų taiko unikalų rodiklį EBIFN kintamai palūkanų normai apskaičiuoti.

DNB būsto paskolos

Šio banko teikiami būsto paskolos privalumai: lanksčios grąžinimo sąlygos, galimybė palūkanas užfiksuoti 2, 5 ar 10 metų, draudimo galimybė jūsų ir artimųjų finansiniam saugumui užtikrinti, greitas sprendimas dėl paskolos suteikimo.

Užpildykite būsto paskolos paraišką
Pasirinkite iš kurių bankų ar unijų norite sulaukti pasiūlymų!

DNB būsto paskolos sąlygos

1. Finansuosime iki 85 proc. įsigyjamo būsto vertės arba kainos

Jums reikės sukaupti tik nedidelį pradinį įnašą. Būsto paskolos dydis priklausys ne tik nuo įsigyjamo turto pirkimo kainos/rinkos vertės, bet ir nuo Jūsų finansinės situacijos, jau turimų įsipareigojimų.

2. Galėsite pasirinkti fiksuotą arba kintamą palūkanų normą

Fiksuotas palūkanos nustatomos 2, 5 ar 10 metų. Jas patrauklu pasirinkti norintiems „apsidrausti“ nuo galimų palūkanų normos svyravimų ir pasirinktą laikotarpį tiksliai žinoti, kokia bus būsto paskolos įmoka kiekvieną mėnesį. Fiksuota palūkanų norma nustatoma suteikiant būsto paskolą ir nesikeičia visą sutartą laikotarpį. Būsto paskolos sutartyje aptarsime sąlygas, kurias taikysime pasibaigus fiksuotų palūkanų normos laikotarpiui. Jei paskolos laikotarpis yra ilgesnis už pasirinktą fiksuotų palūkanų normos galiojimo laikotarpį, suėjus fiksuotos palūkanų normos galiojimo terminui šiai paskolai įsigalios kintama palūkanų norma arba galėsime susitarti dėl naujo fiksuotos palūkanų normos galiojimo laikotarpio.

Kintamą palūkanų normą sudaro dvi dalys – kintama ir pastovi (marža). Marža užfiksuojama visam sutarties laikotarpiui, o kintama palūkanų normos dalis priklauso nuo rinkos sąlygų ir gali tiek didėti, tiek mažėti. Galėsite pasirinkti, kokiu periodiškumu bus keičiama kintama palūkanų normos dalis – kas 3, 6 ar 12 mėnesių.

Kintamai palūkanų normai apskaičiuoti DNB banke pasirinkome Europos bankų ilgalaikio finansavimo normą (EBIFN), kuri yra apskaičiuojama kaip Ilgalaikio finansavimo maržos (toliau – IFM) ir tarpbankinės palūkanų normos Euribor reikšmių suma.

EBIFN ir EURIBOR palūkanas galite palyginti čia.

3. Suteiksime paskolą laikotarpiui iki 35 metų

Pasirinkti tinkamą būsto paskolos laikotarpį labai svarbu – greičiau grąžindami paskolą galite sutaupyti, o pasirinkę pagal Jūsų finansinę situaciją tinkamo dydžio įmokas turėsite lėšų ir kitiems poreikiams. Jei abejojate, DNB finansų specialistai visada patars.

4. Paskolą pirma laiko galėsite grąžinti be jokių mokesčių

Jei esate pasirinkę kintamąsias palūkanas, visą paskolą ar jos dalį, jei ta dalis viršija 500 eurų sumą, prieš laiką galėsite grąžinti nemokamai. Taip ne tik sutaupysite, bet ir galėsite efektyviai planuoti savo finansus, nes nėra taikomi jokie terminų apribojimai.

5. Paskolą galėsite pradėti grąžinti vėliau

Naujuose namuose įsikurkite patogiai – pabaikite statybų, rekonstrukcijos ar remonto darbus ir tik tada pradėkite grąžinti paskolą. Prireikus atidėkite paskolos grąžinimą iki 1 metų, o jei paskola teikiama būstui statyti ar rekonstruoti – dar ilgesniam laikotarpiui – net iki 3 metų. Atidėjimo laikotarpiu mokėsite tik palūkanas.

6. Pasirinksite jums tinkamiausią paskolos grąžinimo būdą

Paskolą grąžinti galite pasirinktu būdu: linijiniu arba anuiteto. Nuo to priklausys, kokio dydžio paskolos įmoką mokėsite tik paėmę paskolą ir besibaigiant paskolos grąžinimo terminui. Jums tinkamiausią būdą pagal jūsų finansinę situaciją ir poreikius padės pasirinkti DNB finansų konsultantas.

Linijinis būdas – mėnesio įmokos už būsto paskolą bus nevienodos, nes paskolos mokėjimai per visą laikotarpį paskirstomi taip, kad paskolos termino pradžioje įmokos būtų didesnės, tačiau, grąžinant paskolą, jos nuolat mažės. Grąžinant paskolą tokiu būdu, per visą paskolos laikotarpį palūkanų sumokama mažiau.

Anuiteto būdas – kiekvieną mėnesį sumokamos vienodos paskolos įmokos, todėl puikiai tinka norintiems paprastai planuoti biudžetą. Jei pasirinksite šį būdą, paskolos grąžinimo laikotarpio pradžioje jūsų mėnesio įmokos bus mažesnės, negu įmokos grąžinant paskolą linijiniu būdu.

7. Prireikus pasiimsite paskolos grąžinimo „atostogas“

Jausitės saugiau, nes iškilus nenumatytiems gyvenimo atvejams galėsite padaryti 1, 2 ar 3 mėn. paskolos grąžinimo pertrauką. Tai atliksite paprastai ir be jokių papildomų mokesčių. Paskolos „atostogų“ laikotarpiu mokėsite tik palūkanas.

8. Grąžinę dalį paskolos, turėsite galimybę ją vėl atkurti iki pradinės sumos

Jeigu jums prireiktų pinigų stambesniam pirkiniui, tai patogus būdas vėl pasiskolinti. Paprastai būsto paskolos palūkanos yra gerokai mažesnės negu vartojamosios paskolos, todėl pasiskolinsite pigiau.

9. Apdrausime jūsų įsigyjamą turtą palankiomis sąlygomis

Aptarsime jūsų poreikius ir pasiūlysime net kelis būsto draudimo variantus. Išsamiau apie DNB Būsto draudimą galite sužinoti čia.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų