Ar reikia pranešti bankui apie išėjimą iš darbo, jei man su paskolos mokėjimu nekils problemų?

Sveki, Turiu būsto paskolą SEB banke ir šiuo metu ką tik išėjau iš darbo (paskola paimta tik ant manęs). Ketinu šiek tiek pakeliauti ir tada ieškotis darbo. Paskolą mokėti ir gyventi galėsiu bent kelis mėnesius į priekį, turiu santaupų, tačiau, manau, su darbo paieškomis netruksiu. Kredito sutartyje radau punktą "kad raštu pranešti bankui apie savo finansinės būklės pablogėjimą (pastoviųjų pajamų sumažėjimą, turto praradimą, šeiminės padėties pasikeitimą) ir atvykti į banką aptarti susidariusią situaciją". Ar reikia pranešti bankui apie išėjimą iš darbo, jei man su paskolos mokėjimu nekils problemų? Kokia yra taikoma praktika? Ačiū už atsakymą.

Ieva
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Taip, reikia atvykti į banką, kad nekiltų nesusipratimų ateityje. Įprastai bankai net nežiūri į tokius pokyčius, nebent vėluosite su mokėjimais. Praktikoje žmonės nepraneša ir nieko nebūna, bet formaliai kilus nesusipratimų, bankas už tai, kad nepranešėte galite gauti baudų ir prastesnes sąlygas. Rekomenduoju nuvykti į banką.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų