Išėjimas iš darbo

Išėjimas iš darbo. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „išėjimas iš darbo“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ponas

Ar bankai gali įvertinti kaip didesnę riziką, tai, kad darbuotojas iš ankstesnės darbovietės buvo atleistas, o ne išėjo abiejų pusių susitarimu? Čia aktualu, nes keičiu darbą (po daugiau nei 10m.) ir nuo to priklauso išeitinė pagal kurį straipsnį bus įformintas išėjimas.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Agnė

Esame susituokę, abu dirbame jau metus laiko. Už mėnesio imsime paskolą. Mano vyras bus pagrindinis paskolos mokėtojas, o aš- bendraskolė. Bankas kas mėnesį nuskaičiuos įmoką iš vyro sąskaitos. Klausimas: Jei aš, praėjus mėnesiui po paskolos gavimo, išeinu iš darbo, ir naujo darbo neieškau, o gyvenu iš santaupų, ar tai turi reikšmės bankui? Ar nieko tokio? Gal jiems svarbu tik įmokas gauti? Nes įmokos visuomet bus mokamos laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Sutarties tai neturėtų įtakoti, kol nepradėsite vėluoti su įmokomis. Taip pat pasiskaitykite sutartį, bet turėsite tiesiog pranešti apie pasikeitimus darbovietėje ir pan. Žinoma, bankai skirtingi, situacijos skirtingos, į klausimą atsakyti gali tik skirtingi bankai.

+4Buvo naudinga
Laura

Sveiki,aš su tokiu klausimu. Esu ištekėjusi ir šiuo metu nesenai esu išėjusi iš darbo. Tad bendros pajamos yra 950euru per menesį. Planuojame imti paskola sodo namui,kuris būtų kaip Pagrindinė gyvenamoji vieta. Namo kaina 52000tukstančiai euru mes turėtume 20procentu reikiamo pradinio inašo grynais. Taipogi dar turime nedidele 1000 euru vartojamo kredito paskola kuria mokame 111euro per men. Kaip manote ar mums bankas skirtu 41000 paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Na, reikia kalbėti su bankais ar Jūsų išėjimas iš darbo ir pajamų netekimas būtų pakankamas tokio dydžio paskolai gauti. Reikia, kad bankai įvertintų Jūsų šeimos galimybes individualiai, turimos vartojimo paskolos motyvus ir t.t.

+4Buvo naudinga
Jokūbas

Laba diena, Iškilo toks klausimas: jeigu paimi būsto paskolą ir po mėnesio išeini iš darbo savo noru (kas automatiškai reiškia, kad jokie nedarbo apsaugos draudimai su finansais nepadės), bet turi santaupų mokėti paskolos įnašus metams į priekį ir po metų susirandi kitą darbą. Kaip tokiu atveju reaguoja bankai iš praktinės pusės? Ar kyla palūkanų normos? Ar gresia kažkokios baudos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jokūbai, dėkui už klausimą. Nekyla palūkanos tol, kol nepažeidžiate sutarties sąlygų ir nevėluojate mokėti įmokų. Darbo keitimas įprastas procesas, tad bankai prieš suteikdami paskolą įsivertina rizikas. Formaliai, apie darbo netekimą ar pasikeitimą Jūs turėtumėte informuoti banką.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveki, Turiu būsto paskolą SEB banke ir šiuo metu ką tik išėjau iš darbo (paskola paimta tik ant manęs). Ketinu šiek tiek pakeliauti ir tada ieškotis darbo. Paskolą mokėti ir gyventi galėsiu bent kelis mėnesius į priekį, turiu santaupų, tačiau, manau, su darbo paieškomis netruksiu. Kredito sutartyje radau punktą "kad raštu pranešti bankui apie savo finansinės būklės pablogėjimą (pastoviųjų pajamų sumažėjimą, turto praradimą, šeiminės padėties pasikeitimą) ir atvykti į banką aptarti susidariusią situaciją". Ar reikia pranešti bankui apie išėjimą iš darbo, jei man su paskolos mokėjimu nekils problemų? Kokia yra taikoma praktika? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Taip, reikia atvykti į banką, kad nekiltų nesusipratimų ateityje. Įprastai bankai net nežiūri į tokius pokyčius, nebent vėluosite su mokėjimais. Praktikoje žmonės nepraneša ir nieko nebūna, bet formaliai kilus nesusipratimų, bankas už tai, kad nepranešėte galite gauti baudų ir prastesnes sąlygas. Rekomenduoju nuvykti į banką.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų