Jei aš, praėjus mėnesiui po paskolos gavimo, išeinu iš darbo, ir naujo darbo neieškau?

Esame susituokę, abu dirbame jau metus laiko. Už mėnesio imsime paskolą. Mano vyras bus pagrindinis paskolos mokėtojas, o aš- bendraskolė. Bankas kas mėnesį nuskaičiuos įmoką iš vyro sąskaitos. Klausimas: Jei aš, praėjus mėnesiui po paskolos gavimo, išeinu iš darbo, ir naujo darbo neieškau, o gyvenu iš santaupų, ar tai turi reikšmės bankui? Ar nieko tokio? Gal jiems svarbu tik įmokas gauti? Nes įmokos visuomet bus mokamos laiku.

Agnė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Sutarties tai neturėtų įtakoti, kol nepradėsite vėluoti su įmokomis. Taip pat pasiskaitykite sutartį, bet turėsite tiesiog pranešti apie pasikeitimus darbovietėje ir pan. Žinoma, bankai skirtingi, situacijos skirtingos, į klausimą atsakyti gali tik skirtingi bankai.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų