Gyvenimas iš santaupų

Gyvenimas iš santaupų. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „gyvenimas iš santaupų“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Agnė

Esame susituokę, abu dirbame jau metus laiko. Už mėnesio imsime paskolą. Mano vyras bus pagrindinis paskolos mokėtojas, o aš- bendraskolė. Bankas kas mėnesį nuskaičiuos įmoką iš vyro sąskaitos. Klausimas: Jei aš, praėjus mėnesiui po paskolos gavimo, išeinu iš darbo, ir naujo darbo neieškau, o gyvenu iš santaupų, ar tai turi reikšmės bankui? Ar nieko tokio? Gal jiems svarbu tik įmokas gauti? Nes įmokos visuomet bus mokamos laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Sutarties tai neturėtų įtakoti, kol nepradėsite vėluoti su įmokomis. Taip pat pasiskaitykite sutartį, bet turėsite tiesiog pranešti apie pasikeitimus darbovietėje ir pan. Žinoma, bankai skirtingi, situacijos skirtingos, į klausimą atsakyti gali tik skirtingi bankai.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų