Ištekėjusi

Ištekėjusi. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „ištekėjusi“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Irina

Sveiki, klausimas būtų toks: Sesė( 40m. ) yra LT pilietė, bet nuo 1997 metų gyvena Baltarusijoje. Yra ištekėjusi už baltaruso ( 40m. ) Du vaikai ( 15m. Ir 16m. ) Ji dirba valstybinėje gamylkoje. Užima aukšta postą. Vyras ilgą laiką dirbo LT vairuotoju, bet išėjo ir šiuo metu dirba Lenkijos įmonėje. Sesė gauna algą baltarusiškais rubliais, vyras- zlotais. Ar yra galimybė gauti jiems busto paskolą Lt? Vaikams 15m. ir 16 m. Turi Lt pasus. Planuoja studijuoti Lietuvoje. Bendros šeimos pajamos virs 2000€ Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Irina

Sveiki. Esu ištekėjusi, turiu 2 vaikus ir dar vieną vaiką is pirmos santuokos, kuri turi neįgalumą. Vyras uždirba 800 eu į rankas. Aš esu dekretiniuose atostogose pirmus metus. Gaunu 320 eu plius vaiko pinigus 210 eu ir vaiko neigalumo pašalpą 200 eu. Ar galime gauti paskolą kaip daugiavaike šeimą? Ar galime gauti paskola 20000 eu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis tiesiogiai su banku, kad įvertintų Jūsų šeimos situaciją, kredito istoriją ir perkamą būstą. Tik bankai gali pasakyti ar sutiktų finansuoti. Yra daug kriterijų, kurie įtakoja paskolos išdavimo sąlygas.

+3Buvo naudinga
Inesa

Laba diena. Esu našlaitė, man 33, esu ištekėjusi, abiejų tėvų netekau iki 18 m. Gyvenau su globėja, norėjau paklausti ar galiu pretenduoti į 20% paramą įsigyti pirmajam būstui? Abiejų pajamos apie 1600 € į mėnesi. Ačiū, geros dienos.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inesa, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti, tačiau turite atitikti ir kitas įstatyme numatytas sąlygas. Parama jaunoms šeimoms visoje Lietuvoje, detali informacija apie paramą.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki,aš su tokiu klausimu. Esu ištekėjusi ir šiuo metu nesenai esu išėjusi iš darbo. Tad bendros pajamos yra 950euru per menesį. Planuojame imti paskola sodo namui,kuris būtų kaip Pagrindinė gyvenamoji vieta. Namo kaina 52000tukstančiai euru mes turėtume 20procentu reikiamo pradinio inašo grynais. Taipogi dar turime nedidele 1000 euru vartojamo kredito paskola kuria mokame 111euro per men. Kaip manote ar mums bankas skirtu 41000 paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Na, reikia kalbėti su bankais ar Jūsų išėjimas iš darbo ir pajamų netekimas būtų pakankamas tokio dydžio paskolai gauti. Reikia, kad bankai įvertintų Jūsų šeimos galimybes individualiai, turimos vartojimo paskolos motyvus ir t.t.

+4Buvo naudinga
Vita

Sveiki, buvau ištekėjusi, ir su vyru buvome pasiėmę paskolą būstui ( bet nesinaudojome valstybės parama pirmąjam būsui įsigyti). Dabar esame išsiskyrę, butas ir visa likusi paskola priklauso buvusiam vyrui, aš nesu laiduotoja, ir nesame solidarūs. Klausimas, ar aš dar turiu teisę į valstybės paramą? Esu dirbanti, vaikų neturiu. Man 30 metų. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vita, dėkui už klausimą. Deja, paramos būstui šiuo metu suteikiamos tik vaikų turinčioms šeimoms. Tad parama būstui nebūtų suteikiama. O dėl to ar esate įrašyta kaip turtą turėjęs asmuo, pasitikslinimui, reikėtų teirautis ministerijoje.

+3Buvo naudinga
Lukrecija

Sveiki, esu ištekėjusi. Vyras dirba puse etato ir gauna apie 350€ į rankas. Aš dabar virš 1 metų buvau biuletenyje, dabar nuo kovo pradžios grįžtu į darbą, tik keisis etatas, dirbsiu irgi tik puse etato kaip vyras. Atlyginimas bus tarp 300-350€, bet dabar papildomai gausiu 342€ invalidumą. Su viskuo pajamos į rankas abiejų su vyru bus apie 1000€, ar galime kreiptis dėl paskolos? Taip pat ar galime kreiptis tuoj pat ar po ilgo biuletenio bankas reikalaus 6 mėnesių algalapių? Kokios dar kliūtys gali kilti tokioje situacijoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukrecija, dėkui už klausimą. Reikia dirbti nenutrūkstamai bent 6 mėn., kad būtų skaičiuojamos pajamos. Taip pat dėl invalidumo pajamų bankai spręs ar vertins. Todėl dabar jau galite kreiptis į bankus, kad išsiaiškinti savo galimybes. Kliūtys - nepakankamos pajamos ir bendros situacijos vertinimas.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki, buvau ištekėjusi ir kartu su vyru paėmusi būsto kreditą. Kreditą mokėjo vyras, aš buvau kaip sutuoktinė laiduotoja. Dabar esu išsiskyrusi, būstas ir turtas likę vyrui ir jis kol kas moka paskolą. Aš viena auginu vaiką, vaikas turi mano pavardę, alimentų nėra. Dirbu, daugiau jokių pajamų negaunu. Ar pagal įstatymus aš vis dar galiu būti laiduotoja? Ar neturėtų bankas inicijuoti sutarties pakeitimo dėl laiduotojo garanto užtikrinimo? Visą laiką gyvenu ant tiksinčios bombos, nes buvęs vyras, bet kada, gali nustoti mokėti paskolą. Ar yra kokia nors apsauga man, kaip vienišai mamai? Prašau padėkite. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Na, turtas kaip suprantu dar yra abiejų, skyrybų metu turėjote susitvarkyti šį reikalą. Nedelskite, išsispręskite situaciją banke ir su teisininkais.

+4Buvo naudinga
Lina

Dėkui už atsakymą. Kaip minėjau anksčiau, po skyrybų turtas likęs vyrui ir viskas perregistruota Registrų centre jo vardu. Aš turto neturiu, tik esu paskolos laiduotoja. Į banką kreipiausi, tačiau jie nieko keisti nenori. Nežinau kokiais įstatymais remiantis, turėčiau inicijuoti banką peržiūrėti paskolos sutartį ir, kad jis prašytų mano buvusį vyrą ieškoti naujo laiduotojo. Prašau padėkite.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūs turite turėti sutartį su banku kurią pasirašėte. Turite reikalauti esamos sutarties ir su turima sutartimi kreiptis į teisininkus dėl galimybių nutraukti laidavimą esamai paskolai.

+4Buvo naudinga
Rugilė

Sveiki. Esu ištekėjusi, tačiau su vyru negyvename. Skyrybos šiuo metu nėra įmanomos. Ar yra galimybė gauti paskolą tik savo vardu, nes mano gaunamų pajamų užtenka sumai, kuri man yra reikalinga. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rugile, dėkui už klausimą. Manau, kad ne, turtas įgytas santuokoje priklauso abiems ir įsipareigojimai abiejų.

+3Buvo naudinga
Eglė

Sveiki, man 20 metu, esu našlaitė be abieju tėvu, turiu globėjus. Esu ištekėjusi, vaiku neturime. Kokia galima parama pirmam būstui įsigyti? Kokia veiksmu eiga turėtu būti įsigyjant būsta su parama? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Pirmiausia siūlyčiau nuvykti į savo savivaldybę ir pasiteirauti ar tikrai Jums priklauso 20% parama, pagal tai ką pateikėte, Jūs galite pretenduoti į tokio dydžio paramą. Jeigu atsakymas teigiamas, pildote paraišką pažymai gauti ir einate į bankus. Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų nuolatinės pajamos taip pat svarbu norint gauti paskolą, nes be paskolos, parama nebus nieko verta.

+3Buvo naudinga
Raminta

Sveiki, Ar galėčiau būti laiduotoja savo broliui imant paskolą namui, suma būtų kažkur iki 160 000€. Pati esu ištekėjusi ir auginam du vaikus. Alga 800€ į rankas, turiu įsipareigojimus kurie baigiasi už poros mėn.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raminta, dėkui už klausimą. Manau, kad suma yra per didelė norint laiduoti už brolį ir uždirbant tik 800eurų.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų