Norėtume pabandyti gauti finansavimą iš valstybės

Laba diena. Esame šeima su dviem vaikais, norėtume pabandyti gauti finansavimą iš valstybės. Tačiau mano vyras yra užsienietis, jau keletą metų gyvenantis kartu Lietuvoje, registruotas, dirbantis, turintis leidimą gyventi (greitu laiku laikys egzaminus gauti nuolatinį leidimą gyventi). Ar tai gali būti kliūtis? Ačiū.

Edita
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Gauti būsto paskolą iš banko, kai vyras užsienietis gali kilti problemų, taip pat priklausys nuo pajamų struktūros. Jeigu pagrindinės pajamos yra Jūsų - tuomet galite imti paskolą ir viena. Tačiau kalbant apie paramą lyg ir nėra punkto apie šeimas su užsienio piliečiais, tad galite pamėginti jeigu atitinkate amžiaus kriterijus, neviršijate pajamų ir kt. Nors vyras dar turėtų būti LR gyventojų registre ir galėti deklaruoti savo pajamas. Na, bet kokiu atveju reikia bandyti, prieš tai pasiskaitykite paramos sąlygas čia.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų