Kokia tvarka būna imant paskolą 2-iems ne šeimos nariams?

Laba diena, Turiu žemės sklypą 10 a.(kainavo 20 000 Eur) ir jame yra pradėtas statyti namas, 1 aukšto, 129 kv.m., baigtumo procento nežinau. Yra pamatai, iškeltos sienos, sudėti langai, stogas. Su draugu esame turėję santuokas, esame išsiskyrę, draugas turi 2 vaikus ir moka alimentus. Bendra mūsų algų suma yra 1850 Eur/mėn. Jokių įsipareigojimų neturime, tik mokami alimentai 400 Eur/mėn. Sakykite ar įmanoma būtų imti paskolą kaip bendraskoliams? Kolkas neplanuojame antros santuokos. Kokia tvarka būna imant paskolą 2-iems ne šeimos nariams? Ačiū už atsakymą.

Jūratė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūrate, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad galite imti paskolą kaip bendraskoliai/sugyventiniai. Kreipkitės į TOP3 bankus Luminor, SEB, Swedbank su detaliais planais ir savo situacija. Pateiks tikslų vertinimą dėl galimybių.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų