Ar gautumėme būsto paskolą ir paramą, grįžtame iš JK

Laba diena. Skaitau skaitau ir vistiek noriu paklausti nes nesu isitikinus kad gerai supratau :) Mes iš Jungtinės Karalystės pagaliau grįztam namo. Vyras eis iškart į darba, o as su 7 mėnesių mergyte būsiu namie. Norime imti paskolą su parama jaunoms šeimoms, mums 28metai. Turime kūdikį, neturime būsto. Vyro pajamos butu €1500 į rankas. Aš namie su kūdikiu. Ar gautume paramą? Kaip manote? Aišku atidirbus 6 mėnesius.. kaip manote kokiai sumai gautume paskolą? Ir namas gali buti tiek rajone tiek mieste?? Nes regionų parama kiek suprantu dar nepatvirtinta. Susipainiojau :) Aciu!

Gintare
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Paramos negautumėte, nes Jūsų šeimos pajamos viršytų numatytus dydžius, todėl parama Jums nepriklausytų. Pagal paramos būsto įstatymą, dviejų ar trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos negali viršyti 123 VRP dydžių ir turtas – 262 VRP dydžių. Vienas VRP yra 122 eurai, tad metinės pajamos negali viršyti 15 tūkst. eurų. Taip pat parama išduodama tuomet, kai deklaruojate pajamas už praeitus metus.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų